Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretek beszélgetni de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek beszélgetni de nem megy az ismerkedés, ilyen van? Mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés

Amúgy új embereket megismerni is szeretek, mert annyi kérdés van hozzá és én amúgy is nagyon érdeklődő vagyok szóval én imádom ezeket az első beszélgetéseket csak egyszerűen nem merek lépni vagy nem tudom... Sokan nem szeretik, hogy így érdeklődöm felőlük mert ez magán és személyes dolog vagy nem is tudom... Pedig nem is a mellbőségét kérdeztem :(

A másik meg, hogy a lányok nem szeretnek magukról beszélni (mert az olyan öntelt és nagyképű dolog vagy mi) Meg a legtöbb lányból fogóval kell kihúzni egy egy szót is... Nem nyílnak meg vagy nem tudom vagy egyszerűen annyira elszoktak a kommunikálástól mert egész nap csak a telót nyomkodják... A "Szia! Mizu?"-n kívül nem sok minden megy... Engem viszont ez elszomorít mert még nem volt barátnőm és már nagyon vágyok egyre mert szerintem már alkalmas is vagyok rá és készen állnék egy komoly kapcsolatra.

De nem megy ez az első lépés vagy nem is tudom, sajnos van pár dolog ami lapból visszatart (mondjuk nem tartom magamat szépnek és sajnos nem vagyok olyan magas sem...) De igaziból aki értékeli a belső tulajdonságokat is az nem hiszem csalódna bennem... Elég sok jó tulajdonságom és szokásaim vannak. De ezt csak tapasztalatokból mondom amit mások mondtak rám. Magamat én teljesen másképp látom de ezt sem hagyom figyelmen kívül amit mások mondanak.

Szóval mit tudnék tenni? Egy értelmes, okos, kedves lány aki értékel és elfogad. Lehetséges megtalálni? Nagy városban élek és sokan azt mondják itt bunkók az emberek és idegesek. Én amúgy egyetértek ezzel és lehet emiatt is nem találtam meg az a lányt akivel eltudnék képzelni egy komoly kapcsolatot... Amit nagyon sajnálok...



2018. dec. 16. 12:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#8 - Azért ennyire legyen már önálló és ne kelljen már mindent a szájába rágni mit tegyen vagy mit ne... Egy felnőtt, érett emberi lénnyel szeretnék beszélgetni nem egy robottal vagy egy kisgyerekkel aki azt csinálja amit mondok... Mi ez interjú? Megmondom mi érdekel ő meg válaszol? Nekem ez nem beszélgetés... Annyira mű... A másik meg,hogy vissza se kérdez ha bedobok egy témát. És persze ő sosem hoz fel témát mert "ő nem jó ebben"

#9 - Szeretek beszélgetni igen, ezt írtam is. Nem csak beszélni, SŐT jobban szeretem ha a másik fél beszél főleg ha értelmes és érdekes amiről beszél és nem csak a kérdéseimre válaszol :) Mibe jövök bele? Nem értelek...

#10 - Az instakövető csak egy poén volt, legyen már humorérzéked... Tudom sok embert érdekli mekkora "sztár" mert történetesen ismerek olyan lányt aki csak azért van a barátjával mert sok követője van és instára poszoltnak közös képeket ott megtageli és őt is sokan bekövetik... Igen... Ez 2018! Annyira nem érdekel egyébként, hogy azt el se tudod hinni :D Csak megemlítettem zárójelben, hogy ilyen is van :D

Ha érteném a dolgok működését nem itt lennék ;) Csak szeretnék egy normális kapcsolatot ahol nincsenek a fentebb említett problémák és boldog lehetek. Szerintem ezt mindenki megérdemli. Csak nem tudom hol vannak az ilyen lányok...

2018. dec. 16. 13:31
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem az írásod alapján szimpatikusnak tűnsz, de nem hiszem, hogy juthatnánk egyről a kettőre, mert én aztán tényleg sokkal szótlanabb, visszahúzódóbb vagyok, mint az átlag. :D
2018. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!