Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan lány akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány akinek hasonló a gondolkodása mint nekem?

Figyelt kérdés
Szóval en csak egy lánnyal szeretném leélni az életem és az is fontos hogy én legyek neki az első (nem vagyok nagyképű csak furán érezném) szóval röviden: én legyek az első és velem akarja leélni az életet (nekem is ő lenne az első)
2018. dec. 22. 11:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Sok szerencsét
2018. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Ideje lenne felnőnöd, mert csodák nem léteznek!
2018. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

Egyet értek az első, és második válaszolóval. Ilyen lányok szinte már csak a 14 éves kor osztályig találhatóak. Esetleg még a 15-16 de már itt is elég ritka. Utána már nem igazán fogsz találni ilyen lányt. Hihetetlenül nagy szerencse kell hogy ha mégis találsz, akkor pont tetsződjél neki.

Egyébként is nem is értem hogy miért akkora baj hogyha nem első vagy a lánynak. Att9l meg ugyanúgy szerethet.

Ez meg a "csak vele akarom leelni az életem"<husz év alatt nem igazán találsz ilyet

2018. dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
3. Vagyok mármint nem találsz husz éves korod alatt ilyen tartós kapcsolatot. Meg fölötte sem feltetlen
2018. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
26%
ilyen nincs
2018. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Örökkön örökké <3 azaz 2 és fél hónapig? :)
2018. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Hát. Őszintén amikor én összejövők valakivel azért teszem mert egy nap talán közös életet akarok vele,de tisztában vagyok,hogy egy kapcsolatban az ember megmutatja igazi énjét és bármi kisülhet. Igen szeretném ha majd valaki olyannal találkozom akivel öregségig leélem az életem, és ő lesza gyermekeim apja,de nem lesz kifogásomra hogy nem én vagyok az első,hanem örülnék hogy én vagyok az utolsó. Nagyon ideális lenne ha én lennék az első és az utolsó is és ő is nekem,de ez nem tündérmese.
2018. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Most ezt gondolod, de valójában később ha őszinte leszel önmagadhoz, akkor te is csak addig akarsz majd valakivel lenni, amíg jól érzed magad vele. F
2018. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
41%

Az a baj hogy ez csak elméletben hangzik jól.

Nem jó ha az ember fűvel fával összejön és kiéli magát, de az sem ha nincs semmi tapasztalata az életben.

Mert évek múltán az emberben akaratlanul is feltörnek a gondolatok, hogy vajon milyen lehet mással, biztos jól döntöttem-e, stb stb.

Én nagyon romantikus típus vagyok de semmi pénzért nem akarnék egy olyan kapcsolatban élni mint amit fent leírtál.

Arról már nem is beszélve, hogy a tapasztalatok hatására fogod igazán kiismerni magad, hogy NEKED mire van szükséged egy kapcsolatban.

2018. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%

Jelen🙋‍♀️

Én is ezt szeretném leginkább, de nagyon kicsi esély van erre, sajnos hogy olyat találjak, aki 20 felett van, jól is néz ki és normális is. Már szerintem elengedtem ezt, de az lenne a legtökéletesebb, ha így lenne.


19/L

2018. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!