Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan lány akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány akinek hasonló a gondolkodása mint nekem?

Figyelt kérdés
Szóval en csak egy lánnyal szeretném leélni az életem és az is fontos hogy én legyek neki az első (nem vagyok nagyképű csak furán érezném) szóval röviden: én legyek az első és velem akarja leélni az életet (nekem is ő lenne az első)
2018. dec. 22. 11:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ne add fel, biztos te is megtalálod azt, aki neked van teremtve! :)(Nekem legalábbis ez a hozzáállásom)
2018. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk én elég ritka vagyok mint bolhatökén a szőr!

22/ férfi vagyok és sose volt senkim, talán ez az én hibám is, mert nem keresem senki társaságát. Pedig elég sokan rám mozdultak az évek alatt.

2018. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Tudok ilyen lányt, csak neki farka van, de amúgy tökre illik rá minden más
2018. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18%
Tök mindegy hogy létezik vagy sem,mert úgy is a külsöd alapján fog dönteni ahogy a 10-es kommentelő irja tehát ez pech..Mai világba a belső értékeket leszarják magasról.
2018. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%

Egy kapcsolat nem feltétlen azzal a kikötéssel kezdődik el, hogy tartson síron túl. Persze mindenkiben ott van mélyen, hogy talán nagyon-nagyon sokáig lesz együtt a párjával, ez az érzés nem keríti hatalmába egyik felet se.

Szerintem az, hogy valaki életed párja, az nem akkor fog kiderülni, mikor összejöttök, hanem évekkel később... Mert ezt az idő igazolja, semmi más.

2018. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

10-es Ha jól értem 20feletti szűz jóképű pasit keresel?

Valamelyikből engedni kell, mert ilyen nem létezik.

2018. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen, csak nagyon ritka és kicsi az esélye. :)

Nekem is ez lenne az ideális, de nem áltatom magam, tudom, hogy valószínűleg nem így fog alakulni. :)

21/L

2019. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!