Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik normálisabb lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik normálisabb lányok nektek melyik fontosabb külső vagy belső? Illetve az érzelgős vagy az izom agy jön be, írjatok kort is

Figyelt kérdés
Normális lány alatt azt értem hogy nem az a tipikus plázacica akinek csak a pénz és a sz3x érdekes, de ezt hadjuk ... Másik téma a nevelés
2019. ápr. 1. 22:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát én tudom, hogy ez nem jó, de én általában a helyes fiúkra figyelek fel...de szerintem a kisugárzás a fontos (lányok esetében is), mert pl.nekem van egy ismerősöm, akit szerintem alapvetően határozottan csunyának mondanék, de olyan jókedvű és barátságos mindig, hogy mindenki szereti és stabil kapcsolata van.


Koromat nem mondom meg, dee annyi, h kamasz vagyok, és nekem a menő, de legbelül érzékeny srácok jönnek be


Remélem, hasznodra válik😊

2019. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nos, nyilván nem csak a belső a fontos.De ahhoz, hogy valakivel szívesen ismerkedjem, beszélgessek, közeledjek felé, kell egy igényes kinézet. Őszintén be kellene vallanunk, hogy ugyan olyan fontos..Mindenki rögtön rámondja gyakran hogy persze hogy a "belső", de aki ezt mondja, az sem kezdene el egy elhanyagolt kinézetű emberrel ismerkedni.
2019. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!