Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem lehet a gond, vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a gond, vagy a pasikkal? Többi lent! 17L

Figyelt kérdés
Már eléggé belefáradtam a kapcsolat vadászatba. 4 pasim volt eddig, pedig 17 éves vagyok. Nem azért volt ennyi kapcsolatom, mert kiálltam a kapualjba, mondván, ,,hogy gyertek rám köcsögök,” hanem mert valahogy így alakult. Első párom megcsalt fűvel-fával, talán ezért lett a gyereke is ekkora gyökér, mint Ő maga. Nem volt alapjáraton sem normális pasas, kb minden utcasarkon megállt vizelni, mintha kutyát sétáltattam volna. Aztán meg jöttek elő a hülyeségei, hogy megcsalom, de hogy kivel, talán a takarómra gondolhatott. A 2. pasim egy fokkal jobb volt. Nem csalt meg, csak úgy elhagyott, mondván, hogy sokat kell dolgoznia. Kamu, de kamu! 3. pasim egy alkoholista fószer volt, aki tolta magába a herbált. Igaz, én nem élek drogokkal, viszont iszogattunk rendesen, minek hatására anyám eltiltott előle. (JOGOSAN!) 4. pasim, hát, őőő... Állandóan megsirattam, de az ő hibája, miért kell érzékenynek lenni ennyire? Hülyéskedtem valamivel, azt mehettem vígasztalni. Vele azért ment tönkre a kapcsolatom, mert átöleltem, azt vissza sem ölelt. Megcsókoltam, de nekrofilnak éreztem magamat, hiszen meg sem mozdult. Még szex közben is ugyanez volt, lehet aludt is közben, nem tudom... Nekem kellett lenni a dominánsnak, de nekem sem megy ám sokáig ez a szerep. Végül teljesen elhidegültünk egymástól, ami azt illeti, a vele való kapcsolatom 1 hónap leforgása alatt ért véget. Ez a második leghosszabb kapcsolatom. Most vagy én vagyok elviselhetetlen, vagy a pasik utálnak meg... Válasszátok ki valamelyiket, és írjatok valami választ. Köszönöm.
2019. ápr. 8. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Rossz helyen keresgélsz, de azért neked is van egy stílusod...
2019. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2019. ápr. 8. 21:11
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Veled....mert egy kis olcso ribi vagy....
2019. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igazad van. :/
2019. ápr. 8. 21:20
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Tudom.
2019. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Azért elég meredek palikkal kezdtél ki!XD

Nyilván van velük gond,de veled is van.Sokkal jobban meg kell válogatnod a partnereidet! 19/F

2019. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
A 2. elég korrektnek tűnt, szerintem sajnos a legtöbb normális pasival ugyanígy járnál mint vele.
2019. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Keress olyat ,aki nem iszik ,nem erőszakos és nem érzékeny illetve nem csal meg .

És ne feküdj le mindegyikkel 1het után !!!! Várasd őket egy kicsit ,hogy jobban megbecsuljenek.

L

2019. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

Nem váratja őket.. Ő már a gyors tempóhoz szokott.

Ez a várassuk őket akkora marhaság, mert ha valaki meg akar dugni akkor addig pitizik amíg csak kell , utána ugyan az a vége.

Itt nem a szex a lényeg , ha nem az , hogy a kérdező valamiért a nem 100 -as palikra bukik .

2019. ápr. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9-es, nem az, hogy nem a százas pasikra bukok, egyszerűen mindig ilyeneket fogok ki. Akárhonnan ismertem meg a másikat.
2019. ápr. 9. 03:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!