Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem lehet a gond, vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a gond, vagy a pasikkal? Többi lent! 17L

Figyelt kérdés
Már eléggé belefáradtam a kapcsolat vadászatba. 4 pasim volt eddig, pedig 17 éves vagyok. Nem azért volt ennyi kapcsolatom, mert kiálltam a kapualjba, mondván, ,,hogy gyertek rám köcsögök,” hanem mert valahogy így alakult. Első párom megcsalt fűvel-fával, talán ezért lett a gyereke is ekkora gyökér, mint Ő maga. Nem volt alapjáraton sem normális pasas, kb minden utcasarkon megállt vizelni, mintha kutyát sétáltattam volna. Aztán meg jöttek elő a hülyeségei, hogy megcsalom, de hogy kivel, talán a takarómra gondolhatott. A 2. pasim egy fokkal jobb volt. Nem csalt meg, csak úgy elhagyott, mondván, hogy sokat kell dolgoznia. Kamu, de kamu! 3. pasim egy alkoholista fószer volt, aki tolta magába a herbált. Igaz, én nem élek drogokkal, viszont iszogattunk rendesen, minek hatására anyám eltiltott előle. (JOGOSAN!) 4. pasim, hát, őőő... Állandóan megsirattam, de az ő hibája, miért kell érzékenynek lenni ennyire? Hülyéskedtem valamivel, azt mehettem vígasztalni. Vele azért ment tönkre a kapcsolatom, mert átöleltem, azt vissza sem ölelt. Megcsókoltam, de nekrofilnak éreztem magamat, hiszen meg sem mozdult. Még szex közben is ugyanez volt, lehet aludt is közben, nem tudom... Nekem kellett lenni a dominánsnak, de nekem sem megy ám sokáig ez a szerep. Végül teljesen elhidegültünk egymástól, ami azt illeti, a vele való kapcsolatom 1 hónap leforgása alatt ért véget. Ez a második leghosszabb kapcsolatom. Most vagy én vagyok elviselhetetlen, vagy a pasik utálnak meg... Válasszátok ki valamelyiket, és írjatok valami választ. Köszönöm.
2019. ápr. 8. 20:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

Nincs olyan, hogy ilyeneket fogsz ki. Ez nem zsákba macska, hanem látod a másikat, és üvölt az emberekből hogy milyenek, hiába akarod elkerülni a felelősséget, te nyomorék pasikra buksz akik leszarnak.

Gondolom tőlük lett ilyen stílusod, teljesen megrontották a személyiséged.

Te veled is baj van, és azzal is akikre buksz.

2019. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én nem válogathatok, nincs olyan, hogy kire bukok meg kire nem. Aki jut, az az enyém.
2019. ápr. 9. 08:35
 13/19 anonim ***** válasza:
96%
Pont ezért nem fogsz ki egy normális pasit. Mit vársz akkor, ha minden olyan pasinak odaadod magad, aki kicsit is elhiteti veled, hogy kellesz neki? Ezek után, ha lenne olyan pasi is, aki normális és közeledik feléd, elég megtudnia azt, hogy hogyan állsz a pasikhoz meg hogy kikkel voltál eddig, és ki is hátrál a kapcsolat elől, ha van egy kis esze. Itt veled van a legnagyobb baj, hogy tojsz rá, hogy ki milyen csak legyen veled jóarc és már alá is fekszel. Az eddigi kapcsolataid nem alapulhattak sok érzelmen....
2019. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mert normális embernek eddig még nem kellettem...
2019. ápr. 9. 13:08
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyen kevesebb jó kapcsolatod,amiben tényleg boldog lehetsz,mint hogy sok ilyen rossz.az ilyenekkel csak ártassz magadnak...
2019. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek. Egy kapcsolatom sem lett volna eddig, ha én nemet mondok ezeknek...
2019. ápr. 9. 13:56
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám 38 évesen találta meg azt a férfit, aki szereti és nem csak kihasználja.
2019. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Van ilyen...
2019. ápr. 9. 14:17
 19/19 anonim ***** válasza:
Én elfogadlak így is. Ha te is akarod írj😚
2019. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!