Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan lányt akinek kevésbé fontos a külső?

Figyelt kérdés

2019. jún. 8. 22:14
 1/9 anonim válasza:
0%
Az ilyen lányok manapság már nagyon ritkák. De szerintem próbálkozz pl anotalkon és írj a lányoknak ott édes szavakat, bókolj nekik... utána meg esetleg add meg nekik a neved hogy írjatok esetleg instán. És ha tényleg sikerült elcsábítanod valakit a szavaiddal akkor a külső már nem fog számítani neki. Hidj nekem, tapasztalatból mondom
2019. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Egyesnek: eddig én is így voltam vele, de az én tapasztalatom az lett, hogy igenis fontos a külső. (Bizonyos szinten)


Adott egy ember. Tételezzük fel, hogy átlagon aluli. Ha chaten küldene magáról képet, akármennyire is jóban voltunk, én biztosan csalódott lennék. VISZONT ha élőben beszélgettünk és megfogott a személyisége, akkor biztos adnék esélyt a dolognak.


A lényeg: élőben ismerkedj!

2019. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
De ha mindenképp interneten akarsz NE AnoTalk on... Tele van unatkozó barmokkal akik lánynak adják ki magukat és ezzel szórakoznak
2019. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Élőben mindenképp jobban jársz, neten többször pofára esnél. Ne ribiknél próbálkozz, hanem normális lányoknál. És hidd el, lesz, akinek tetszeni fogsz. :)
2019. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Itt 😅 L
2019. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl. szerintem annyira nem számít, legalábbis eddig objektíve nézve nem a legelőnyösebb külsejű fiúk keltették fel az érdeklődésemet.
2019. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
az ilyen lanyokat ugy hivjak hogy koverek... az a lany aki lexarja a kulsosegeket valami dagadek lehet vagy banyarem, es nincs lo jo a szamar elven mukodik :D
2019. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Anotalkon soha nem találsz lányt haver :D
2019. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na. Az Anotalkon tényleg sok olyan van aki lánynak tetteti magát. Interneten ne próbálj ismerkedni. Igaz vannak tök jó oldalak, de... Élôben az igazi. Nehezebb, de ha belejössz akkor nagyon könyû lesz és sokkal jobban fogod élvezni.

Ilyen lányok elég ritkák. Inkább te fogalmaztál rosszul. Majdnem mindegy hogy nézel ki ha megteszel mindent hogy jól nézzél ki az elég.

2019. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!