Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal magányos gamer srácként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal magányos gamer srácként mi a teendő?

Figyelt kérdés

Igazából önmagában elvagyok az életemmel úgy ahogy van, viszont úgy érzem hogy hiányzik belőle egy barátnő. Gondolom nem vagyok egyedül azzal ha azt mondom élvezném ha tudatában lennék annak hogy valaki szeret, valakit én is szerethetek, van kihez hozzábújni és stb... Nekem fontos lenne az, hogy a lány is gamer legyen, vagy legalább fogadjon el így, hisz én erősen az vagyok. Olvastam már hogy játékon belül is lehet ismerkedni, de arra hogy találsz valakit aki közel lakik, egy korosztályban vagy vele, a másik fél is szingli, stb kicsi az esély. Arra is láttam már példát nem egyszer hogy itt ismerkednek az emberek, de kétlem hogy full anonim olyan jól telhetnek a beszélgetések (prove me wrong). Szóval szerintetek mit kéne csináljak?

16/F Pest



2019. jún. 25. 01:41
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
100%

Valamelyik nap random találkoztam azzal az információval hogy a ma gamerek kb fele nő nemű,nem úgy mint a kezdetek kezdetén mikor a kocka szót csak srácokra lehetett érteni akiket nagyjából a társadalom elutasított.

Ez azt jelenti van esélyed kocka csajt találni magadnak aztán majd kockultok együtt,gondolom nem sokat csavarogsz odakint,úgyhogy próbálkozz valami társkereső félével,vagy közösségi oldalakon keresztül ahogyan azt előttem is javasolták,bár én inkább tindert javasolnám,ott sok a fiatalabb hozzád illő korosztályú leányzó,mellesleg személyesen a legjobb,és csak általános dolgok vannak amivel növelheted esélyed,tudod ezeket te magad is,biztos mondták már,és nincs semmilyen speckó módszer amivel biztos sikerrel jársz,minden nő szivéhez külön zár létezik,neked kell rájönni hogy törjed fel azt,persze csak akkor ha a szivéhez akarsz férkőzn.

És lehet hogy csak 10% esélyed van egynél,de ha nem próbálkozol akkor 0,ezt ne feledd,ne add fel könnyedén.

2019. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 gooku ***** válasza:
100%

Ahol Te laksz Kérdező, ott nincs játékterem?

Én ott néznék szét.

2019. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ha lenne lejárnék oda :p
2019. jún. 27. 13:30
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

MMORPG-kben egy csomó emberrel meg lehet ismerkedni. Onnan volt néhány nagyon jó ismerősöm. Többen találtak ott párt, köztük én is majdnem. :)


Éppen én is 14-17 körül voltam akkoriban.

2019. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
48%

Rám rám írt egy srác, már felnőtt, informatikus.

Első kérdése az volt, hogy "gamer vagy?". Mondom azt sem tudom, mi az. Nem esett le, hogy most ez a legfontosabb... Jatékokat is fejleszt, ez a munkája.

Szerintem leesett neki, hogy nem vagyok ve ő erre a témára, mert utána normális lett...


Ja és mint kiderült, azt csinálja egész nap, hogy bent játszik, ez komoly. Méga strandra se megy ki. Meg azt elfelejtette, hogy pocakos...

2019. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, megértem hogy hasonlóan képzelsz el egy ilyen tapasztalat után, de biztosíthatlak róla hogy nem egy ilyen kövér no life szemüveges sztereotípikus kocka vagyok. A rossz tapasztalatot meg sajnálom.
2019. jún. 29. 22:34
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is gamer vagyok ,ráadásul lány.Az előző barátommal is játékban ismerkedtem meg ,szóval nyugi van esélyed neked is😅..Amúgy menj el néha haverokkal inni/bulizni,aztán ott van esély az ő tágabb társaságukat is megismerni,vagy kavarni..Ezt a nem merem/félek felfogást meg hagyd el mert ettől az összes csaj falnak megy..és csodálkozik a mai társadalom hogy a lányok kezdeményeznek,pedig csak a fiuk nem mernek lépni.+ legyél vicces,lehessen dumálni veled,és nézzél is ki valahogy ,ezek alap dolgok ha barátnőt szertnél szerintem☺️
2019. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki azt a kicseszett gépet és menj ki az ÉLETBE. Hidd el, nagyon meg fogod bánni ha egy kitalált világban vesztegeted el az eleted!
2019. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
18-as az ilyen embereken szeretek nevetni. Az egy dolog hogy igazad van, de mikor írtam olyan hogy virtuális világban élek? :D Járok le ismerősökkel ide-oda, járok teniszezni, nem nézek ki rosszul sem. Az egészben csak annyi, hogy gamer vagyok és játékfejlesztőnek tanulok. Ez nem zárja ki hogy életem legyen.
2019. júl. 3. 22:45
 20/26 anonim ***** válasza:
Szabad kerdezni mikkel szoktal jatszani? Illetve, hogy hany orat kb?:))
2019. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!