Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal magányos gamer srácként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal magányos gamer srácként mi a teendő?

Figyelt kérdés

Igazából önmagában elvagyok az életemmel úgy ahogy van, viszont úgy érzem hogy hiányzik belőle egy barátnő. Gondolom nem vagyok egyedül azzal ha azt mondom élvezném ha tudatában lennék annak hogy valaki szeret, valakit én is szerethetek, van kihez hozzábújni és stb... Nekem fontos lenne az, hogy a lány is gamer legyen, vagy legalább fogadjon el így, hisz én erősen az vagyok. Olvastam már hogy játékon belül is lehet ismerkedni, de arra hogy találsz valakit aki közel lakik, egy korosztályban vagy vele, a másik fél is szingli, stb kicsi az esély. Arra is láttam már példát nem egyszer hogy itt ismerkednek az emberek, de kétlem hogy full anonim olyan jól telhetnek a beszélgetések (prove me wrong). Szóval szerintetek mit kéne csináljak?

16/F Pest



2019. jún. 25. 01:41
1 2 3
 21/26 ZeToRr válasza:
Elsonek verd ki a pompolodet par Tomb raider Lara croft kepre, majd utana menj el abba a retkes edzoterembe es csinalj magadnak egy egeszseges fizikumot. Ha rendben erzed magad, es a parkapcsolati igenyeidet alacsonyabb lecre tenned (lásd fogadjon el gamerként, vagy legyen o is az) akkor egy valodi kapcsolat is lehetseges. Tapasztalatbol beszelek, en is a gepert voltam oda. Most mar csak az edzes, az elet. 17/F
2019. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 ZeToRr válasza:
meg persze baratnom, akiert olni tudnek.
2019. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

De még mindig nem nézek ki úgy mint egy tipikus kocka :D Nem vagyok sem kövér, se ronda. Olyan lány pedig nem kéne akinek csak izmos srác kell, mert az nem a belsőre megy, olyanok meg örülök ha kerülnek.


Hogy mikkel játszok, ami éppen szembe jön, de mint állandó multis game az a LoL amit 4 éve csinálok. Naponta pedig hogy mennyit, az függ sok dologtól.

2019. júl. 3. 23:14
 24/26 anonim válasza:
ismerek egy párt akik gamerek mind ketten és azt mondták hogy a játékban Voice chaten beszélték le a talit
2019. júl. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2019. júl. 4. 12:21
 26/26 gooku ***** válasza:

#12 vagyok.

Látom, hogy Te is ezt a szakmát választottad, ami nagyon jó, meg majd beszélhetnénk erről ezt-azt, Kedves Kérdező!

Hogy a kérdésedre is írjak valami használhatót: Azt gondolom, hogy hogyha még nem jött össze, menj el dolgozni, és a munkahelyen hátha akad egy Neked való leányzó.

2019. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!