Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi a véleményetek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek az ilyen fiúkról? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A munkán kivül egész szabadidejét a számítógép előtt tölti játékokkal anime nézéssel stb(szabadnap 15-16 órát, munkanap 7-8 órát), nagyon ritkán megy el baráti társaságba 3 havonta 1x max elég spórolós illetve szeret főzni, csendesebb és passzivabb szivesebben hallgat meg mást mint hozz fel témát de az üres fecsegés nagyon untatja. Szóval ne kíméljetek, mennyire jó ez így? Örök magány receptje gondolom xD

2019. jún. 29. 12:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

1-es vagyok


Nagyon számítógépfüggő vagy, és nálad már szinte beteges. Ezért is írtam, hogy nem élsz igazán. Az évek gyorsan mennek, és egyszer arra ébredsz, hogy a kevéske barátod akik most vannak már 20 éve nincsenek, mert megunták azt, hogy könyörögjenek neked, hogy mozdulj ki, élj egy kicsit. Tükörbe nézel, rádöbbensz 40 éves vagy, és csak annyit mondhatsz el magadról, hogy végig vitted egy újabb kiadott játék pályáját. Szánalomra méltó az aki ezt fiatalon nem veszi észre, mondogatja, hogy " de nekem így jó, én így szeretek élni" Ha ez igaz lenne, akkor a kérdés sem létezne. Komolyan én sajnállak, de szerencsére nem én élek így.

2019. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

1-es vagyok.

Hogy fogalmaznám meg , hogy ki él?

Az aki megismeri a környezetét, barátságokat köt, szerelmes lesz, megismeri a világot ahol él. Hasznossá teszi magát. Boldoggá teszi a családját, barátait. Az akit mások is szeretnek, szeretnek vele lenni. Az aki ha eljön az idő, és visszanéz, elmondhassa sok mindent csináltam, átéltem. A számítógép helyett legalább olvasnál, mert akkor ha máshogy nem is de a fantáziáddal is élnél egy kicsit..

2019. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok az 1-es válaszolónak a válaszaiért.

Azt, hogy az utóbbi válaszai 57%-ban tűnnek hasznosnak, én a kérdező lepontozásának tulajdonítom, mert nem a szája íze szerintiek a válaszok.

2019. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

1-es Nem hiszem el hogy egy lány így gondolkozzon ahogy te, így most ezek alapján 35+ éves nőre tippelnék vagy férfire.

Nem értek egyet az élet definicióddal sem, szerintem az élet lényege hogy a lehető legjobban érezzük magunkat a lehető legnagyobb komfortban, a munka már alapjában magában hordozza a társadalmi hasznosságot. De azt nevetségesnek tartom hogy másoknak éljen vki hogy mások boldogságért dolgozzon tegyen, minden normális ember számára saját maga kell hogy a legfontosabb legyen. Ami hiányzik igen a szerelem, kiváncsi vagyok vajon milyen lehet még sose éreztem semmi olyat.

Olvasni szoktam interneten rengeteget szerintem többet tudok világról mint te.


Utolsó, nem pontozok le senkit.

2019. jún. 30. 17:56
 15/20 anonim ***** válasza:
95%

első vagyok.

Pedig lány vagyok 19 éves. Hogy miért gondolom így? Talán mert gyerekként évekig kórházban kellett lennem, már el se tudom mondani hányszor műtöttek. ( nyitott szájpadlással, hallás sérülten születtem) Volt részem bánatban, fájdalomban. Akkor döbbentem rá, hogy van élet a 4 falon kívül is amikor az osztálytársaim napi szinten meglátogattak, és behozták az életet, vidámságot a kórházba. Amikor kint voltam, úgy döntöttem, hogy minél többet kell tennem, élnem, mert sosem tudhatod melyik az utolsó napod. Nem tartom magam bölcsnek. A legtöbb gondolat anyumtól ered, ő mondogatta mindig nekem, hogy az élet szép, csak tenni kell érte. Ezért élem az életem. Nem kell velem egyetérteni. Mindenkinek megvan a maga véleménye a saját életéről. De azt tapasztaltam, hogy az aki elégedett magával, az életével az nem keres támogatást, nem vár el semmiféle elismerést, és nem tesz fel ilyen kérdéseket, hogy ki mit gondol róla. Te kérdezted, hogy mi a véleményünk az életedről, Én leírtam mi a véleményem. Ennyi.

2019. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval. Én is idén leszek 20 de a karom odaadnám ha hamarabb el tudtam volna kezdeni élni, kilépni a komfortzónámból és megismerni a világot. Nem csak a 4 fal között vannak korlátok, hanem a fejekben is. Korlátozd be magad a saját képzeteidbe, hogy ez komfortos, ez jó.

Nem tudom vallásos vagy-e de szerintem azért kapjuk az életet hogy mindent amit tudunk megtapasztaljunk. Hogy másszunk hegyet, szexeljünk, együnk jó kajákat, merüljünk víz alá és hasonlók. Ha már dolgozol én pocsékolásnak tartom amit csinálsz.

És talán lesznek lányok akik szeretnek gép előtt ülni, de úgy építesz kapcsolatot és úgy szeretsz bele a másikba újra meg újra, ha látod új szituációkban cselekedni. Ha látod hogy reagál a nem mindennapi problémákra, és ezt csak úgy látod ha kipróbáltok dolgokat

2019. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Bika? Rák?

hát kompatibilisnek kompatibilis velem, de hogy anime.. Ez 93% ront a vonzóságodon, nézzél ki akárhogy..

2019. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
2-esként visszatérve, látom azért kapja a srác a savazást rendesen, valamilyen szinten meg is értem. Ha neki így jó, csinálja. Egyszer rá fog ébredni hogy nem jó ez így, és itt nem arra gondolok hogy hagyd abba a gépezést, csak próbáld meg lejebb vinni a napi szinten vele töltött órákat. Pár éve full ilyen voltam énis, mára már azért csökkentettem rajta, mert mint írtam én azért kezdek ráébredni arra hogy ez így nem jó. Csak egy példának hoznám fel, ma mint a szülinapomon, édesanyámon kívűl valószínűleg senki más se fog felköszönteni, nem hogy megünnepelni:D Persze, megünneplem én egyedül is, de azért az mégsem olyan mint ha elmennék valahova haverokkal. Ja, és ez az elmúlt 5-6 szülinapomra igaz... ui: Speciel jómagam az animét, hentai-t és társait sosem tudtam megérteni és / szeretni, szerintem baromira "gáz".. Nem nézek le senkit aki nézi, hát nézzed ha neked tetszik, csak már van egy határ amit ne lépj át. Példa. Van a munkahelyemen egy full ilyen srác mint te, anime fan meg minden. Aha, a srác csak és kizárólag animés polóban, pulcsiban, gatyában jár. Szóval mindene ilyen anime stílusú, hát ja, amikor elösszőr megláttam nem tudtam megszólalni :'D... Kedves utolsóhoz még annyit, tudom hogy nem nekem szólt, de én pl Rák vagyok, bár nem tudom hogy a hagyományos "újságos" horoszkópnak mennyire kellene ilyesmiben helyet adni, vagy bármiben..
2019. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

első

Így már értem, a nehezebb gyermek koroddal magyarázható ez a fajta érett világkép, nagyon erős vagy hogy túl léptél rajta. Viszont úgy gondolom hogy az érem másik oldala vagy, mivel nem volt akkora szabadságod ezért érzed most azt hogy kompenzálnod kell, kiélni magad, mindenesetre nem tagadom, nem rossz egy életfilózófiád van.

A kérdést nem azért tettem fel hogy elégedetlen lennék az életemmel, csakhogy lenne e olyan lány akinek tetszik e egy ilyen fiú. Mert jól érzem magam, az egyetlen problémám hogy még sose volt barátnöm és igen ezen talán változtatnom kellene, de te olyan megoldást javasolsz ami alapjában véve változtatná meg az életemet, miközben nekem csak egy társ hiányzik, nincs szükségem vagy 50+ barátra folyamatos nyüzsgésre mozgásra stb. És igen az késztett kicsit jobban hogy régen több barátom volt és már mindenkinek lett vkije és már nem érnek annyira rá dolgokra folyamatos játék pl mint régen és így már többször érzem magam egyedül és ha már rá is érnek inkább csak kimozdulni és nem gépezni mint anno. Ez szomorú valamelyest.


16-os

Én tipikus példája vagyok annak hogy nehezen mozdulok ki a komfortzónából, egyszerűen megszoktam így és már jó érzés is, bármiféle változás kellemetlenül hangzik. De egyetértünk hogy éljünk a jónak vagy jó tapasztaloknak a finom ételek tekintetében mindenképpen vagy hogy igen közös élmény ha már van társ stb.

DE az nekem nem müködik hogy rúgjam fel a személyiségem és életvitelem csak azért hogy legyen esélyem, NEM AKAROK TÁRSASÁGI EMBER lenni, nekem nincs szükségem egy holdudvarra, nagyon lefáraszt ha pár embernél többel kell foglalkozni hosszú távon, nem érdekel , untat.


17-es

Egyik sem, SZŰZ a horoszkópom.

Azzal hogy szeretek animét nézni nem értem mi a gond, olyan mintha azt írtam volna szeretek filmet nézni, ez egy nagyon tág fogalom és rengeteg müfaj van, igazából egy szezonban kb 2-3(komolyabb) anime szokott maximum érdekelni, nincsenek animés cuccaim vagy bármi szavajárásom stb, szóval nem vmi cosplayes fanatikus vagyok, megnézek egy párat és ennyi, nem pörgök rajtuk. Szóval kétlem hogy probléma lenne emiatt vagy rontana a vonzalmon, észre se lehet venni. Egyébként honnét jött ez a pontos -93%,rossz tapasztalat?


2-es

BÉTA xd.

Amúgy semmi savazásról szó sincs(én nem veszem annak), csak elmondják a véleményüket.

és mit csinálsz a felszabadult időddel ha nem gépezel? ezek szerint sokkal társaságibb ember nem lettél ha még mindig csak egyedül ünnepled szülinapot szülövel nem?

Az animés dolgot lásd fentébb nem vagyok örült hogy úgy úgy öltözzek vagy hogy bármiben is befolyásolja az életem, ez kb a legalja amit írtál már bocs :D.

2019. júl. 1. 17:49
 20/20 anonim válasza:
Ezt a sok hulyeseget amit írtok lol. Sokan vannak akik a gepezesbol élnek. Abból h videojatekoznak. Streamerek és youtuberek. És valahogy nem magányosak ők se.. mintha gamernek lenni gaz volna
2022. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!