Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Miért kételkedem a holdutazásban?

Miért kételkedem a holdutazásban?

Figyelt kérdés

Hali..

Annyira átlátszónak tartom a 62-63 mas holdra szállásokat ha már csak ha reálisa végig gondolom.


A legelső gondolat amin elgondolkodtatott ,hogy miért a hold túlsó oldalán landoltak az űrhajósok? Mivel a holdnak mindig ugyanazt az oldalát láthatjuk én biz isten ha eljutnék odáig olyan helyre tűzném ki az országom zászlóját hogy mindenki láthassa távcsővel + melléparkolnék a holdjáróval meg minden lommal ,hogy könnyen rálehessen találni. Vagy te nem így csinálnád??? Elvben itt megbukik az egész történet szerintem.


2. A másik amin nevettem mikor a mitológia vadász sorozatba bizonygatták az árnyékokat a fotón és egy terepasztalon kísérleteznek. A végén összehasonlítják a trepasztalost az eredetive. XD az nem tünt fel senkinek hogy ugyanolyan volt mind a 2 fotó?? Még jó ,hogy a NASA mindenben olyan lehetőséggel támogatta őket ami az igazukat bizonyítja. Nem abban kételkedek hogy nem lehetséges megcsinálni. Hanem abban hogy ezt AMERIKA meg tette volna pont a Vietnámi háborúközepén mikor minden pénzt a háborúba öltek.

Szerintem a hold hátsó oldaláról ami fotók vannak talán vannak azt egy olcsó kis úrszonda fotózhatta. Már ha egyáltalán a fotók eredetiek és nem az is kamu. Mért te láttad már hogy néz ki? Vagy valaki távcsővel saját szemével látta az USA zászlót?

Gondolom most letöltött fotókkal fogtok jönni. :D


2011. júl. 7. 16:43
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Sokat hallom a nincs rá pénz szót itt...

XD Miért nincs?? Politikusoknak van q8 as páncélaudikra??

Miért nincs pénz?? Nem ér annyit a munka ?? Kevesebbet dolgoznak?? Nem hinném,,, Van sokaknak hogy több munkája is van.

Szerintem csak az a pénz 1 helyen van valakinél aki csak ül rajta és a világ elszegényedik emiatt. Nincs űrkutatás ,aztán nem lesz gyógyszerkutatás sem aztán szépen semmi sem lesz! Visszatérünk a középkorba és boszorkányokat égetünk vagy mi??

2011. aug. 13. 16:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!