Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Miért kételkedem a holdutazásban?

Miért kételkedem a holdutazásban?

Figyelt kérdés

Hali..

Annyira átlátszónak tartom a 62-63 mas holdra szállásokat ha már csak ha reálisa végig gondolom.


A legelső gondolat amin elgondolkodtatott ,hogy miért a hold túlsó oldalán landoltak az űrhajósok? Mivel a holdnak mindig ugyanazt az oldalát láthatjuk én biz isten ha eljutnék odáig olyan helyre tűzném ki az országom zászlóját hogy mindenki láthassa távcsővel + melléparkolnék a holdjáróval meg minden lommal ,hogy könnyen rálehessen találni. Vagy te nem így csinálnád??? Elvben itt megbukik az egész történet szerintem.


2. A másik amin nevettem mikor a mitológia vadász sorozatba bizonygatták az árnyékokat a fotón és egy terepasztalon kísérleteznek. A végén összehasonlítják a trepasztalost az eredetive. XD az nem tünt fel senkinek hogy ugyanolyan volt mind a 2 fotó?? Még jó ,hogy a NASA mindenben olyan lehetőséggel támogatta őket ami az igazukat bizonyítja. Nem abban kételkedek hogy nem lehetséges megcsinálni. Hanem abban hogy ezt AMERIKA meg tette volna pont a Vietnámi háborúközepén mikor minden pénzt a háborúba öltek.

Szerintem a hold hátsó oldaláról ami fotók vannak talán vannak azt egy olcsó kis úrszonda fotózhatta. Már ha egyáltalán a fotók eredetiek és nem az is kamu. Mért te láttad már hogy néz ki? Vagy valaki távcsővel saját szemével látta az USA zászlót?

Gondolom most letöltött fotókkal fogtok jönni. :D


2011. júl. 7. 16:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
A mai napig visszajön a rádiójel a Hold felszínén elhelyezett rézlapról (bocs lehet, hogy nem rézlap). Zászló, ide zászló oda... A rézlap ott van, és ha a rézlap ott van, vagyis valami eljutott oda, és tudják, hogy hol mit rakott le, egy embert mi a tehénért nem lehetne felvinni?
2011. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Másrészt a nyugalom tengere igenis a földközeli oldalon van, vagyis elvileg lehetne látni a zászlót, de ha belegondolsz, hogy 384404 km-re megtalálj a hold felszínén egy 5 cm vastag zászlórudat... Mondjuk ha adnál annyi pénzt megkeresném neked, mit gondolsz mi a fagyimért állítják le az űrsikló programot is? Pénz, Pénz, Pénz. Amerikában egy csomó embernek nincs biztosítása, két háború, gazdasági válság...Szerintem van nagyobb problémájuk. Ha felküldenének embert. A magadfajták pampognának legelőször, hogy miért feccölnek annyi pénzt bele, ha nem akkor is te pampogsz, de azért mert hazudnak reggel, éjjel, meg este. Ja 1970-es években is volt válság.
2011. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Najó hamár állitólag mindent a pénz mozgat akkor miért nem szüntetik be az amerikaiak a 3 trillió dolláros terorista programukat?
2011. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Azért mert terrorizálják őket!


Viszont az űrutazásnak egyelőre nincs sok gyakorlati haszna :P

2011. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
ugyan már....a WTCt is ök robbantották fel és ez nem valami elvont összeesküvési elmélet hanem egy olyan tény miben USA fele hisz...
2011. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
...a másik felének meg jól jött...mehettek egy kicsit gyilkolászni,rabolgatni, lopkodni...
2011. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
a fegyverekre mindig is volt, van és lesz is pénz :)
2011. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Na igen rengeteg híve van ennek a terorrista vallásnak. Valahogy a homoszaúnára emlékeztet az egész, ahol sok nagyon csúnya dolgot igyekeznek szabályokkal és rettentö nagy hazugságokkal szépitgetni...
2011. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Tény mi tény nem olcsó dolog. De nem is törekszenek rá hogy az legyen. Például ha emlékeztek arra a viccre ,hogy az amerikaiak kifejlesztették 1 millió dolláros tollukat ami 0 gravitációnál is fog! -Az oroszok meg simán ceruzát használtak.. :)

Nem abban kételkedek hogy nem lehetne megcsinálni. Csak hogy ezt meg is tették volna valaha abba kételkedem. Mert az embereket könnyű megvezetni.szemfényvesztéssel. Ha azt a pénzt amit az emberiség idáig háborúra költött űrkutatásra költötték volna akkor már annyi bolygó be lenne népesítve és fel lenne fedezve hogy szerintem nem kéne területi harc.. Most meg itt viaskodunk fegyverekkel ezen a sz*r kupacon pár ezer négyzet kilométer-ért írtjuk a másikat. Amúgy láttam a vidiket kösz. Csak azt nem értem hogy miért olyan nevetségesen szar minőségű mind ?? Hiszen egy új égitestre lépett az ember. Jó hogy nem lerajzolták.. XD Igaz Hitlernek már színes beszédei voltak 50évvel a holdra szállás előtt.

2011. júl. 24. 13:20
 30/31 anonim ***** válasza:
Sztem az állitólagos holdon készült filmek a földön készültek csak lelassitották öket a lejátszásnál.
2011. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!