Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Sikerült már valakinek megépít...

Tamás321 kérdése:

Sikerült már valakinek megépíteni a Tesla Switc-et (négy akkumulátoros kapcsolórendszer) úgy, hogy működőképes is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:
És ha valaki azt mondaná, hogy meg is érdemeltem a verést, akkor az ugyanolyan elmebeteg, mint azok a bűnöző férgek voltak, akik élvezetből képesek voltak agyonverni egy embert. Ha pedig ti magyarok vagy mi magyarok ilyenek vagyunk, akkor azt mondom, nincs nagyobb szégyene ennek az országnak. Visszatérve a Tesla Switchre, még mindig várnék olyan hozzászólót, aki eredménnyel kipróbálta. És ne hülyézéssel akarjatok megnyilvánulni. Azt nem díjazom. Nekem is van szakmám és ha valaki pont ahhoz nem ért, akkor az a megoldás, hogy lehülyézzem? Hát az igazán hülyéknek igen.
2011. szept. 4. 21:34
 32/67 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Megértem felháborodásodat.

Az a véleményem, hogy a lekicsinylő és gyalázkodó "válaszokra" ne is reagálj! Nem érdemlik meg! Csak feleslegesen bosszantod magad!


Engem is nagyon érdekel a téma, bár én sem tartom lehetségesnek az ingyen-energia létezését,de nem is tartom lehetetlennek!!!

Biztos létezik nagyon olcsó energia, ami az ingyenességet illeti, valamit biztos be kell fektetni, hogy hozzájuss, tehát már nem ingyen kapod. De az, hogy létezik nagyon olcsó (a mainál 1000-szer, vagy akár milliószor !!! olcsóbb) energia, az biztos! Gondolj csak néhány fiókba süllyesztett találmányra! Vagy arra a két találmányra, amit néhány éve valamelyik országos TV-csatornán bemutattak. Az egyik egy nagyon kis méretű, ám nagy teljesítményű generátort mutatott be, még vízben is működött. Vagy a másik, amelyben bizonyos anyag segítségével a benzint vízzel hígították, és így 15-20%-os üzemanyag-megtakarítást értek el. Valahogy mindkettő eltűnt!!! (és mindkettőt "sufniban" találták ki!)

Az energiamágnások nem hagyják, hogy elessenek az energiabiznisz jövedelmétől!

Hasonlóan a gyógyszergyártókhoz!

Egy példa:

Az unióban betiltották a diklofen-nátriumot, mert esetenként igen káros mellékhatásai lehetnek. Hatóanyaga

3 ml-es ampullánként 75 mg diklofenák-nátrium, ára ampullánként kb. 80 forint volt! Helyette kapható egy Vol... nevű gyógyszer, aminek az ára ampullánként több, mint 600 forint. Most kapaszkodj meg! A hatóanyaga 3 ml-es ampullánként 75 mg diklofenák-nátrium!!!

Nos, visszatérve az eredeti témához, az ingyen (vagy legalábbis nagyon olcsó) energia sem valami futurisztikus fantazmagória, hanem igenis LÉTEZŐ dolog! Csakhogy az ilyen találmányokat hétpecsétes titokként kezelik!!!

A baráti körömben foglalkozunk vele néhányan, és az elért eredményekről folyamatosan (a pontos leírásokkal együtt) tájékoztatjuk egymást, mégpedig azért, hogy ha valamelyikünknek "valami baja esne", attól még ne vesszenek el az elért eredmények.

Ismétlem, nagyon érdekes és egyben veszélyes témával foglalkozol, ezért ne is számíts túl sok támogatásra!

2011. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:

"A baráti körömben foglalkozunk vele néhányan, és az elért eredményekről folyamatosan (a pontos leírásokkal együtt) tájékoztatjuk egymást, mégpedig azért, hogy ha valamelyikünknek "valami baja esne", attól még ne vesszenek el az elért eredmények."



Bla bla bla bla... Drága barátom, én ha képes lennék ilyen készülék előállítására, csak azért is függetleníteném magam az energiaszolgáltatóktól. Nagyjából nem érdekelne, hogy ki mit szól hozzá, kiköttetném az áramot a gázt. Mert ugye erről szól(na) az egész dolog! De mutass nekem egyetlen embert, aki képes egy ilyen szerkezet létezését olyanmód igazolni, hogy megmutatja a közüzemi számláit. Amiken persze nulla forint a befizetendő összeg! Nincs ilyen, és ez nem véletlen. De nézzük a napelemeket. Ezek valóban képesek a fényből energiát előállítani, csak épp olyan beruházással, hogy egy élet alatt sem térül meg, vagy csak nagyon nagyon hosszú évek alatt. Ugyanez igaz az atomenergiára is. Tiszta energia, olcsó energia de csak nagy tételben és hosszú távon. Valamint olyan befektetést igényel, amit magánember aligha engedhet meg magának.


Nekem személy szerint herótom van az olyan emberektől, akik kikiáltják a nemzetet, az energiaszolgáltatókat mindenféle pénzéhes és kizsákmányoló érdekszervezeteknek (mellesleg ebben valahol igazuk van...), közben mutatnak olyan elvileg működő szerkezeteket, amik köszönő viszonyban sincsenek a fizikával vagy a valósággal. Hülyének nézik az egyszerű embereket és olyan szerkezetekről papolnak, amik a büdös életbe nem képesek semmiféle energiát termelni. Persze kapcsolási rajz, vagy kivitelezhető pontosan méretezett műszaki rajz az nincs, csak a hülye életlen "mindent" (és mégis semmit) megmutató youtube-os homályos sufnituning félkész valamit forgató mozgató istentudja mit ábrázoló videók. Persze van tiszta olcsó , sőt ingyenenergia, de ezeket ne már egy ilyen egyszerű kivitelű pár mágnest felsorakoztató rém egyszerű, forgó, mozgó szerkezetektől várjuk már megcsapolni. Biztos vagyok benne, ha ez ennyire egyszerű lenne, akkor az államok többsége márcsak nem exportálná büdös nagy összegekért az energiát, hanem összeraknának párat, párezret, pármilliót ezekből. Mert legyen szegény egy állam, legyen elmaradott, azért csak van pár ember ott, aki képes lenne egy ennyire egyszerű szerkezetet megtervezni, kivitelezni.


Tessék tudomásul venni, hogy a youtube oldalon fellelhető mágneses motorok, örökmozgók egytől egyig ócska működésképtelen levélnehezékek. Nem működnek, nem működtek soha, és nem is fognak működni soha....


maci

2011. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
100%

"bár én sem tartom lehetségesnek az ingyen-energia létezését,de nem is tartom lehetetlennek!!!"


Na ez aztán a mondat! Nem tartod lehetségesnek, de lehetetlennek se...


Hát gratulálok !


maci

2011. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:

Kedves Maci!

Igaz, te kis "m"-el írtad alá a hozzászólásodat, én mégis megtisztellek azzal, hogy nagy M-el szólítalak meg.

Nagyon remélem, hogy ügyvédi pályán ténykedsz, mert bizony a csomókat megtalálod a kákán is! Gratula a nyelvészkedésedhez!

Ezt nem sértő szándékkal írtam!

Ami a kifogásolt mondatot illeti, azzal csak azt szerettem volna kifejezni, hogy én már csak ilyen ember vagyok, amit a maga fizikai valóságában nem tapasztalok, az nincs is (legalábbis számomra nem létezik). Ami nem egyenlő azzal, hogy nem is létezhet! Ezért is foglalkozunk néhányan az "ingyenenergia" kérdésével, hogy vagy a létezését, vagy a nemlétezését bizonyítsuk! Amiről egymást részletesen tájékoztatjuk, az az eddig elért eredmény(-telenség), nem pedig az, hogy HEURÉKA! (A matematika is használ ilyesmit, amikor egy állítást azzal bizonyítanak be, hogy megpróbálják az ellenkezőjét bizonyítani, és ha az nem megy, akkor az állítás igaz.

Nem tudom, mennyire vagy tájékozott a Tesla-féle kísérletekről, de szabadjon megjegyeznem egy dokumentált tényt:

Egy kiállításon Tesla egy kis dobozhoz csatlakoztatott néhány izzót, amik teljes fénnyel világítottak napokon keresztül, mindenféle addig ismert külső energiaforrás nélkül! Sajnos, a doboz belső felépítéséről semmilyen feljegyzés nem maradt, ugyanis egy sajnálatos tűzesetben nagyon sok feljegyzés odaveszett. Csak találgatások vannak arról, hogy mi lehetett a dobozban. Talán az állítólagos "térenergiát" sikerült Teslának munkára fognia? Ez máig is rejtély.

Amúgy pedig, csak hogy tudd, a mi (mármint az ember) fantáziánk nagyon szárnyaszegett madár!

Példa erre az az eset, amikor a londoni városi gyűlésen a városatyák azon siránkoztak, hogy a London körüli termőföldek nem lesznek képesek ellátni takarmánnyal a lovakat, amelyekkel (amelyeken) London utcáin közlekedtek!

Ma pedig...

A többit tudjuk.

Vagy gondolj csak arra, hogy őseink számára lehetetlen volt nagy távolságról elejteni egy vadat, mert nem bírták olyan messzire dobni azt a nagy követ, amivel agyonüthették volna. Ma pedig egy néhány grammos fémdarabkával akár többszáz méterről is megteszik. És sajnos nem csak állatokat ölnek így!

Hát így állunk az ingyen energiával is. Lehet, hogy nagyon jó dolog (lenne), de visszájára is fordulhat.

Abban egyetértek veled, hogy az említett videó-megosztón található dolgok eléggé gyatra "készülékek", maximum gondolatébresztésre (vagy arra sem) valók.

....

De nagyon eltértünk az eredeti kérdéstől, és majd kapunk a modiktól egy jó nagy dádát!

2011. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:
Kedves 08. 02-es hozzászóló! Köszönöm, hogy normális hangnemben próbáltad okfejtéseidet tudtomra adni. Így kell egy fórumon beszélgetni. Igazad is van abban, hogy az ingyenenergia idézőjeles, mert valamibe kerül egy szerkezet megépítése, de utána ingyen lesz az energia, amit termel, legfeljebb nagyon kevés ráfordítással. Ezt én is így értettem, mikor az ingyenenergiát szóba hoztam. Igazából pedig nem a semmiből lesz valami, ahogy ezt jól tudjuk is, hanem csak egy kisebb erővel működésbe hozunk egy nagyobb erőt. A nagy luxushajókat egyetlen kormánnyal oda lehet irányítani, ahová a kormányos szándéka akarja. Én is tudok a gyógyszermaffiáról és a bankármaffiáról, akik lelkiismeretlenül kizsákmányolnak minket, és mi, illetve a közülünk butábbak még aszisztálnak is hozzá. Talán nem a szabadalmi hivatalba kellett volna bevinni azokat a találmányokat, amiket elsüllyesztettek, remélve, hogy a feltaláló meggazdagszik belőle, hanem a maguk javára fordítani. És igen, tényleg az a cél, hogy ezt a hivatalt kihagyva, mi magunk nullázzuk le a számláinkat. Erre most nagy szükség volna, mert a magyarok élethelyzete teljesen el van lehetetlenítve. Szabad rablás történik mindenfelé, mert demokrácia van. A rendőrségek lesöprik az asztalukra helyezett kinyomozandó bűncselekményeket, hogy ne kelljen velük foglalkozni. Engem is megkárosítottak 4 millió forinttal és a nyomozó lezárta az ügyet azzal, hogy nem lehet büntetőeljárást indítani. Pedig még a lakásomba is betörtek és a megspórolt pénzünket elvitték. Ezért mondom én, hogy ilyen aljas világban élünk, szinte mindenki elvetemült pénzéhes, másokat lelkiismeretfurdalás nélkül megkárosító hazudozós banda vesz körül minket. Én mindig is veszélyes dolgokkal foglalkoztam, sose féltem. Nem is fogok. Tényfeltárásaim miatt még a gépemet is meghackelték, hogy ne férhessek hozzá a youtube-hoz. Ha pedig sikerült hozzáférni, akkor hamis tanúsítványa volt az oldalnak és így le tudták követni, mikor mit nézek és mit írok. De ettől a gyáva bandától én sosem félek. Gyáva eszközöket használnak, nem mernek nyilvánosan felvállalni semmit. Tudom, hogy az én kevés szakértelmemmel is megdönthetem az idáig elfogadottakat és sikerülne megvaósítani az állítólag lehetetlent. Az a bajuk a feltalálóknak, hogy elég kevés az anyagi forrásuk, hogy kivitelezzenek valamit. Így hiába van jó ötletük, nehézségekbe ütköznek. Most én is az ügyészségre viszem az ügyemet az ügyvédemmel, hogy kötelezzék a rendőrséget komolyan venni az esetemet. Ha meglenne a tőlem elrabolt összeg, bizony könnyen nekilátnék valamihez. Az időmmel sem rendelkezhetek mindig, mert édesapámat, aki bénán fekszik, ápolnom kell, édesanyám is most halt meg. Van egy nagy lakásom és ki kell találnom valamit, ha tudok tevékenykedni. Ezért is hajtom a jó ötleteket, találmányokat.
2011. szept. 5. 14:34
 37/67 anonim ***** válasza:
érdekes
2011. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
Ez bolond.
2011. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 viszta1 válasza:
18%

nos fizika ide oda nekem van egy éve müköde tipus aksi még müködik ill 60W pluszt termel szakaszos üzemben müködik az aksik müködtetnek fogyasztot mikor lemerül nek egy bizonyos szintig a fogyaszto lekapcsolodik és akkor müködik töltö üzem modban 15p alat ujra feltöltödik és a müködése az inpulzus technikára alapul ahol aksi kondebzátorként müködik alényeg inpulzussal tultöltödik energiát tárol majd ezt átadja a ellen ütemben a frekvencia változtatásával az az a kitöltési tényezö vel szabályozhato van aki a az aksik rezonanciájával magyarázzák a lényeg a szerkezet müködik és most egy 2kw verziot szeretnék épiteni enek jelenleg anyagi okai vannak

tisztelettel viszta1

2011. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 viszta1 válasza:
anyagi okok 4x4 aksi csoport az 16 aksi x13000ft szilárdtest relék +nagyáramu fetek ill diodák tekercsek el készitése szoval aimán 100 ezr feleti költség a meg térülése az elsö maket szerint 2 év kérdés felmerülhet ilyen teljesitmény mellet mennyi a javitási költség na erre nincs jelenleg tapasztalat elkészülkés esetén esetleg érdeklödik iránta valaki megosztom egy biztos szél erömü nem gazdaságos odáig már el jutottam
2011. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!