Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Léteznek démonok? Létezik a...

Léteznek démonok? Létezik a mi világunk mellett, mögött egy szellemi világ ahol démonok, jó és rossz akaratú szellemek és egyéb lények élnek?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak mese, hogy gyereke felnőtt féljen a sötétben? Vagy van tényleg valami odaát?

2008. nov. 18. 08:17
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

"Ha pl. egy nő nincs rádhangolódva, soha nem lesz a tied, és soha nem ismered meg az ő valóját."

Mi köze ennek az egész témához?


Tudod: adó-vevő, optimális eset, de ha zavaz van nem a jó képet kapod. (drog-párhuzamot von-erőszak)


Na mindegy ez hosszú, és elbeszélünk egymás mellett.

2008. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 Srapnel ***** válasza:
92%

Nagyon helyes, akkor az előbbiek fényében térjünk vissza az eredeti kérdésre:


"Léteznek démonok? Létezik a mi világunk mellett, mögött egy szellemi világ ahol démonok, jó és rossz akaratú szellemek és egyéb lények élnek?"

Akkor az én válaszom: NEM. A Ti válaszotok: éppen lehetséges, bár alátámasztani nem tudjuk. A kérdező meg azt kezd ezekkel, amit akar.

2008. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim válasza:
36%
Valaki hisz bennük valaki nem, mindenki mást mond, ha saját magad láttnád akkor elhinnéd hogy léteznek, én hizsek bennük. Ha nem léteznek hogy magyaráznátok a zokat a történeteket amihez semmi tudományos magyarázat nincs ? Lehet hogy kitalálták igen, de a képek a videofelvételek a hangfelvételek, saját börötökön tapasztaljátok mindent akkor egészen más a helyzet!
2009. máj. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim válasza:
szerintem biztos vannak, és nem vagyok bedrogozva és nem is voltam. Ha ufók vannak akkor démonok, másik dimenzóba meg ilyenek miért ne lennének? Akkot isten sincs vagy mi van.
2009. júl. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
A koromról azoknak akik ezt firtatták: Tény koromnál fogva már nem vagyok mai csirke.
2009. júl. 22. 13:18
 36/50 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel, talán nem jó témakörben, mert néztem egy műsort ahol próbálták a másik dimenziót magyarázni, bizonyítani. Na már most ha léteznek párhuzamos világok, léteznek alternatív valóságok. illetve feltételezzük Einsteintől indulva, hogy van 4. -5. stb dimenzió akkor miért ne lehetne "másik" világ a miénk mellett? Miért ne lehetnének szellemi lények, démonok, jók és rosszak? Attól,hogy valamit még nem tudunk tudományosan bizonyítani attól még létezhet.
2009. júl. 22. 13:18
 37/50 anonim válasza:
hát bizonyítékok nincsenek......de én mondjuk hiszek az ilyenekben, jó nem olyan durván de sztem mindennek van valami alapja..v...nem?
2009. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 Srapnel ***** válasza:
70%

"mást mond, ha saját magad láttnád akkor elhinnéd hogy léteznek, én hizsek bennük"


Honnan tudod, hogy mit látsz, ha máskor, pláne más ember nem látja? Honnan tudod, hogy nem csak optikai csalódás, vagy a saját elméd játéka? Mert hát az közismert, hogy az emberi elme hajlamos a hallucinációkra és önszuggesztiókra.


"Ha nem léteznek hogy magyaráznátok a zokat a történeteket amihez semmi tudományos magyarázat nincs?"


1. Mint pl.?

2. Ha nincs is tudományos magyarázat, abból milyen módon következik, hogy más magyarázat igazolja v. hogy démonokról van szó?


"Lehet hogy kitalálták igen, de a képek a videofelvételek a hangfelvételek, saját börötökön tapasztaljátok mindent akkor egészen más a helyzet!"


A Jurassic Park, a Mátrix és egyéb filmek után, a Photoshop, a 3D Studio, stb. szoftverek létezése mellett neked még meggyőző néhány felvétel?


"szerintem biztos vannak, és nem vagyok bedrogozva és nem is voltam."


Nagyon jól írtad: "szerinted". Kb. itt meg is állhatunk. Privát érzéseid. Nem kell ahhoz drog, hogy hallucinálj, vagy fals hitet ápolj.


"Ha ufók vannak akkor démonok, másik dimenzóba meg ilyenek miért ne lennének? Akkot isten sincs vagy mi van."


Az egyik létéből miért is következik a másik? Miért? Vannak ufók? Láttál már másik dimenziót? Mert gondolom - az egyéb dimenziók egyetlen számunkra alkalmas kezelési és leírási módját - az ehhez tartozó matematikát nem műveled mesterszinten. Egyébként miért? Istent láttad már?


"mert néztem egy műsort ahol próbálták a másik dimenziót magyarázni, bizonyítani"


Milyen műsor volt?


"Na már most ha léteznek párhuzamos világok, léteznek alternatív valóságok."


Honnan tudod te azt, hogy léteznek. Egyáltalán mi az, hogy párhuzamos világ és alternatív valóság? Hol van ezekre bizonyíték?


"Einsteintől indulva, hogy van 4. -5. stb dimenzió"


Megadnád nekem, szövegkörnyezettel együtt, hogy Einstein hol és milyen módon állította ezt?


Miből következik az, hogy ha van is egy másik világ a miénk mellett, akkor abban démonoknak és egyéb hasonlóknak kell élnie?


"Attól,hogy valamit még nem tudunk tudományosan bizonyítani attól még létezhet."


Akkor mondjuk mondhatnál nekem valami gondolatot, ami azt biztosítja, hogy az előző mondatod nem redukálható értelem nélküli betűhalmazzá - vagyis arra nézve bármi módszert, hogy amit mondasz, arról eldönthető legyen az, hogy valós igazság, vagy csak Magyarul: hogyan tudjam én, vagy bárki más, hogy nem csak te képzelegsz össze mindenfélét?

2009. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim válasza:
0%
Te csak egyszerűen szűk látókörű vagy.Ha egy kicsit tovább gondolkodnál talán te is belátnád hogy ilyen létezhet.Egy csomó minden van amit az emberek eltitkolnak vagy nem ismerik.A világ űr végtelen bármilyen lény lehet benne.Szóval gondolkozz el rajta!
2010. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen sokminden létezhet. Ettől még az ésszerűség azt mondja, hogy ti mégiscsak beképzelitek ezt a sok hülyeséget. Maga az, hogy az érvelésetek teljesen összefüggéstelen, abszolút nem mutatja semmiféle intelligencia jelét erre utal.
2010. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!