Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Anyukám szerint valójában nem...

Anyukám szerint valójában nem léteztek dinoszauroszok, ez csak kitaláció és mese. Ez normális?

Figyelt kérdés

2019. dec. 18. 18:37
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
63%
Nem normális, de nincs egyedül vele. Nagyon sok keresztény ismerősöm szintén nem hisz a dínokban, mert a Biblia nem ír róluk.
2019. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
59%
Végülis szerintem is csak az ördög tette a dino csontokat a földbe, biztos...
2019. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
De anyukám nem vallásos!
2019. dec. 18. 19:39
 14/57 anonim ***** válasza:
96%

Akko mi? :)


Na, amúgy, arra gondolok, hogy vannak ugyebár gyíkok. Meg lovakból is mondjuk van nagyobb-kissebb. PL falabella mini ló, shire-ló. Na, szóval , akkor hogyha pl mondjuk olyan volt az éghajlat, meg minden, akkor hogyhogy ne létezhettek volna ilyen nagyobb méretűre nőtt gyíkok? Pl a krokodil is mi? Egy nagyobb méretű gyík. De mondok mégegy másik egyszerűt. Vannak a kazuár nevű madárkák, olyan nagy is, mint a strucc, na, ők is például úgy néznek ki, mintha dinoszauruszok lennének, és valódi, élő madárkák. És szal valami új kutatás szerint a dínók is pl tollasok voltak. :) Ezt pl talán még akár esetleg felvázolhatnád neki, hogy vannak a krokodilfélék, meg van pl a kazuár :) De egyébként ha még ezután se fog hinni a dinókban, akkor ő dóga. :) Akkor tehát hagyjad rá, nem kell erőltetni. Ha neki nincsenek dínók, akkor nincsenek. :)

2019. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim válasza:
82%
Mindenki azt hisz, amit akar. Én például elhiszem, hogy léteznek szellemek, most akkor én sem vagyok normális?
2019. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim válasza:
33%
Utolsó. A szellemkre vannak is meg nem is bizonyítékok. Nem mondom, hogy nem vagy normális mert én is tapasztaltam ilyen természet feletti jelenségeket, de próbálok a realitás talaján megállni, így kissé szkeptikusan tekintek a témára. Viszont a laposföld re semmi, ismétlem SEMMI helytálló bizonyíték nincs. Az egész elmélet nagy bukta és semmijen természeti jelenséget nem tudnak megmagyarázni.
2019. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim válasza:
100%
Akkor azok a csontok micsodàk amiket találtak hamisítványok volnànak? Ez nem olyan mint a vallás, hogy vagy hiszek benne vagy nem mert bizonyítèk az nem nagyon van, itt van kézzelfogható bizonyíték. Akkor ebben hogy lehet nem hinni?
2019. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim válasza:
87%

"Akkor ebben hogy lehet nem hinni?"



Egy ismerősöm fiát leültették 12 évre kiskorú megrontásáért.

A bizonyítékok ellene: videofelvétel (uis a hülye felvette a dugást) + a sértett vallomása + tanúk közvetett vallomása + (ha ez még nem elég) az elkövető teljes beismerő vallomása.


És mindezek után mit károg az ismerősöm? Az én fiam nem csinált semmit, az nem létezik hogy ő.... miközben a SAJÁT SZEMÉVEL LÁTTA a videót ahogy a fia dugja a kiscsajt (bíróságon).

Na?

Erre valami?

2019. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim válasza:
100%
Ne offoljuk szét szerintem ezt a kérdést, de ha az én keresztlányomat zaklatta volna ( aki 9 èves) valami pedofil àllat, akkor az tuti nem úszta volna meg szárazon. Főleg ha még felvétel is készült volna róla, a kedves hitetlenkedő mamànak kb. Lenyomtam volna a torkàn a felvètelt ha elkezd hitetlenkedni. De tènyleg nem ide tartozik ez a tèma.
2019. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim válasza:

" akkor az tuti nem úszta volna meg szárazon"



Ja. Persze. És akkor mehettél volna te is a sittre mellé...

2019. dec. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!