Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A Fekete lovag idegen eredetű...

A Fekete lovag idegen eredetű lehet?

Figyelt kérdés

13 000 évvel állitották poláris pályára azaz nem csak úgy véletlen kering a Föld körül. Ez nem űrszemet! Poláris pályára állitást a természet nem tud csinálni... mivel már sok mindent felfedeztünk és hasonló objektummal még nem találkoztunk más bolygók körül se így benne van hogy ez egy feltételezett űrhajó műhold vagy kitudja... a poláris pályát felderitő és meteorologiai műholdaknál használnak (Roswellen ilyen műhold csapódott ÁLLITÓLAG a Földbe. Dokumentumokban benne is van!) Geocentrikus a hold a műhold gps stb... Irányitottak már rá rádiójeleket is 1928-ban amit visszavert és 4,5 milló km utat tett meg 12 x Hold Föld távolság. 1920-ban még nem voltak olyan űreszközök se amik vissza verték volna a rádiójeleket onnan.


A rádióhullámok amiket küldött az Örökajcsár csillagképről nem úgy álltak ahogy most!!! Tehát 13 000 évvel ezelötti mintája,ki lehet számítani. A műholdról sugárzott aztán dekódolt jelet adott ami az Ökörhajcsár csillagkép 13000 évvel ezelőtti állapotáról küldött üzenetet azaz egy csillagtérképet!!!


A Corona űrprogram 1959-1960-as Discoverer műhold vette fel először a fekete lovagot (saját véleményem mivel pont azt akarták eltitkolni a legjobban)... ...február 11-én rejtéjes szatelitről adtak ki információt és a műholdra azt mondták hogy a tengerbe csapódva megsemmisült 1960 március 8-án tehát a bizonyíték rajta volt és ráadásul jóval rövidebb időt volt az űrben (a szovjeteket és a kínaiakat vizsgálva) (igen ez kamu részben, mert ott volt a fekete lovag azért hívták vissza elöbb 2,5 hónap), 90-es években oldották fel a titkosítást a Corona űrprogramról de akkor már senki nem foglalkozott a Fekete Lovaggal elcsitultak az amatőr nem amatőr csillagászok.


A Pentagon adott ki a Fekete lovagról először hiteles kormányzati cikket 1960 február 11-én a New York times-nak mivel az 1960 március 8-án végleg megsemmisült Corona űrprogram 8. műholdja a Discoverer 8 a Kínaiak és a Szovjetek felderítésére tehát metorologiai vizsgálata során valószinű hogy egy idegen szatelitet fedezett fel, már azelött is vizsgálták látták de ez volt az első olyan bizonyíték ami kézzelfogható volt a hírszerzésben is. Mivel Amerika így a szó is gyorsan terjedt azért is vonták vissza a Pentagonban AVM hogy az űrprogram ne tudódjon ki persze vannak akik nem hisznek ennek de wikin fent van hogy a Discoverer 8 2,5 hónapot volt űrben novembertől március 8-ig február 11-én adták ki az újságnak innentől lehetett volna ideje biztonságosan hazaérnie a felvételeknek a rádióhullámok mellé!! De ennyire elcseszték és tényleg elsüllyedt vagy csak ennyire nem akarták hogy az emberek ne tudjanak a földönkívüliekről. Lehet azóta még most is adnak ki információkat


2020. ápr. 29. 15:56
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
75%

Fentebb írtad, hogy copy-paste FB-ről.

Itt egy másik copy-paste FB-ről:

-------------

A Fekete lovag nem idegen eredetű.

-------------

Hitelességében egyezik a két bejegyzés.

2021. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
27%

31

az alábbiakat

21,26,30

én írtam copy-paste a kérdés leírásából, mert a kérdést kiemelte a gyökér kérdező és hagy olvasson szemetet.

2021. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
71%

#32

10/32 A kérdező kommentje:


Bocs, azért ilyen tagolású mert facebookról kontroloztam le.

2021. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
85%
Martin Lawrence játszotta a fekete lovagot! A kis hálátlan!
2021. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
13%
Marson élt régi civilizáció műholdja volt.
2021. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 Wadmalac ***** válasza:
66%

"A Fekete lovag nem idegen eredetű.


-------------


Hitelességében egyezik a két bejegyzés."


Ott igen. Csak a hírforrásoknak utána lehet menni. Anélkül nem is szabadna egyiket sem elhinni.

Aki megáll a FB tartalomnál és elhiszi, az hibázik.

És ha nem állna meg ott, akkor nem onnan idézne.

2021. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 NTBS ***** válasza:
76%
Nem tudom, de nem az FB a tudományos élet középpontja.
2022. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen elképzelhetetlen, hogy a felvételen egy űrszemét látható a több százezerből. 😅

De hat ebből nem lehet cikket írni, abból meg nem lesz kattintás, abból meg pénzike.

Könyörgöm kérdező vedd már észre, hogy rajtad élősködnek ezek a konteósok.

2023. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
77%

"A Fekete lovag idegen eredetű lehet?"


Igen, a Monty Pythontól jött.

2023. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Igenen eredtű
2023. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!