Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan kell hivatkozni?

Hogyan kell hivatkozni?

Figyelt kérdés
Most írom a szakdolgozatomat és egyszerűen megőrülök a hivatkozásoktól. Fogalmam sincsen hogyan kell. Az egyetemen semmi segítséget nem adtak hozzá, soha senki nem magyarázta el, az egész internetet felkutattam, hogy valami értelmes anyagot találjak, de még mindig teljes homály, illetve rengeteg anyag olyan dolog van amit fogalmam sincs hogyan jelöljek és semmilyen anyagban nincsen benne. Hatalmas segítség lenne ha valaki ebben igazán jártas tudna nekem segíteni!

2020. okt. 11. 20:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! De ez nem éppen részletes..Alig van benne valami.....
2020. okt. 12. 18:52
 12/13 anonim válasza:
Van már konzulensed? Ha igen, akkor szerintem keresd meg őt és kérj tőle segítséget ezzel kapcsolatban. Nekünk voltak ilyen óráink, ahol ezzel foglalkoztunk, hogy hogyan kell többek között szakdolgozatot írni, hivatkozni stb., de egyébként nekem sem lett volna róla semmi egyéb tudásom. Én a konzulenshez fordultam volna.
2020. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Van konzulensem persze, de nem megyek vele semmire..Ezért vagyok nagy bajban. Nekem is volt egy darab ilyen kurzusom amin ezzel foglalkoztunk VOLNA, de gyakorlatban egyáltalán nem mondtak egyetlen szót sem róla. Annyi volt hogy kapni fogunk egy hiperszuper anyagot. A hipszeruper anyaguk egyenesen nevetséges..
2020. okt. 14. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!