Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A mensa.hu megbízható IQ-mérő?

A mensa.hu megbízható IQ-mérő?

Figyelt kérdés
2020. dec. 18. 20:29
1 2
 11/14 2*Sü ***** válasza:
71%

> Ezután inkább tovább se olvasom a választ.


Nem baj, egyrészt ez nem kötelességed, másrészt nem te kérdeztél, így a válasz sem neked íródott.


> Online Mensa teszt akkor is egész jól sikerült, amikor olvasás nélkül random kattintottam a válaszokra.


Próbaképpen végignyomtam a tesztet háromszor, egyszer dobókockával sorsoltam a választ, egyszer mindig a bal felsőt jelöltem meg, egyszer mindig a jobb alsót jelöltem meg. Mindhárom esetben az jött ki, hogy „Az Ön IQ-eredménye 70 vagy az alatti. Ez az érték alacsonyabb, mint az emberek 97 százalékának az IQ-ja.”


Tehát vagy nem is annyira random kattintottál, vagy sikerült belefutni egy nagyon kis valószínűségű eseménybe (hogy véletlenül elég gyakran kattintottál a helyes válaszra).

2020. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 remetdol ***** válasza:
31%

"nem te kérdeztél, így a válasz sem neked íródott."


A gyakorikerdesek.hu lényege, hogy a valaszok nem csak a kerdezőnek szólnak. Ha csak neki szólna, privátba válaszoltál volna.


A valaki nagy hülyeséget, ne lepődjön meg, ha hiteltelenné válik a válasz többi része is.

2020. dec. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 2*Sü ***** válasza:
65%

> A gyakorikerdesek.hu lényege, hogy a valaszok nem csak a kerdezőnek szólnak. Ha csak neki szólna, privátba válaszoltál volna.


Valóban így van. A válaszok nem csak a kérdezőnek szólnak, hanem bárkinek, aki elolvassa. De ha te nem tartozol közéjük, akkor nekem ezzel semmi problémám nincs.


> A valaki nagy hülyeséget, ne lepődjön meg, ha hiteltelenné válik a válasz többi része is.


Valóban sikerült tudásom és szándékom ellenére rosszul megfogalmazni valamit. Ha úgy tetszik, akkor tényleg hülyeséget írtam. Ugyan jól tudtam valamit, de rosszul fogalmaztam meg. De ez csak egy fogalmazási hiba volt, ezen túl simán lehet, hogy valamit nem csak rosszul fogalmaztam meg, de rosszul is tudok. Fenntartom a jogot arra, hogy ne kelljen tévedhetetlennek lennem. Ha emiatt te személy szerint nem olvasod tovább a válaszomat, arra továbbra is csak azt tudom mondani, hogy nem kötelességed, nekem meg nincs vele semmi problémám. Bár célszerűbbnek tartom a különböző állítások helyességéről külön-külön meggyőződni, de nem mindig van erre kedve vagy ideje az embernek.

2020. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek 2*Sü-vel.


Amúgy meg rengeteget elárul egy emberről az, hogy egy vitában képtelen használni a jóindulat elvét. Nem a képességeiről, a személyiségéről.


A kérdezőnek:

Nem tudom, hogy ezt azért kérdezted, mert rosszul esett, hogy "csak ennyi" lett. Véleményem szerint ezt a számot fel lehet tornászni, ha folyamatosan fejleszted magad.

2020. dec. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!