Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Égi jelenség?? Mi lehetett ez?

Égi jelenség?? Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kb. 2 éve láttam ezt, de akkor még annyira nem érdekelt a dolog, viszont akkor is mikor épp láttam nagyon furán éreztem magam és kicsit meg is ijedtem, viszont örültem is neki, volt már , hogy rákerestem a neten, de semmit sem találtam, nagyon kevesen hittek nekem..


Hullócsillagokat néztem, és az egyik fentről- lefelé ment, teljesen szabályosan és egyenesen, aztán megállt, erősen világított narancssárga fénnyel és világított tovább, aztán teljes derékszögben elindult balra egy kicsit, újra megállt, és elindult újra lefelé és az erdő bezavart a képbe és nem láttam tovább.

Tudom, hogy egy csillag és egy repülő se lenne képes ilyenre!

Nem tudom hova rakni, az egész kb. 4-5 másodpercig tartott.

Köszönöm előre is a válaszokat. Remélem érthetően írtam le.



2021. jún. 28. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ufo 😀
2021. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ hol láttad, mert például ott ahol még dronnak hírét sem hallották akkor UFO. Én is láttam ilyet három esetben. Falun lakom tehát nem gondolom hogy éjjel fél egy körül bárki ilyet reptet titokban hármat is egyszerre és fent halványodik, megkerülik egymást, színváltózik, egybeolvad majd alakot is vált és elhalványul drónt de ki tudja.
2021. júl. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!