Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez a jelenség?

Mi lehetett ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Feltettem ezotéria kategóriában is, de ott senki nem válaszol, szóval feltételezem, inkább tudományos magyarázata lehet... :D

Nem most történt, de este valahogy eszembe jutott, gondoltam megkérdezem, hátha valaki tud valami okosságot. :D

Elsőnek kb. 6 évesen történt, de úgy megijedtem, hogy sosem felejtem el. Egy barátnőmnél játszottunk, a szobában volt egy kis kinyíló ficak, ott tároltak egy cserépkályhát, meg mindenféle lomokat. Mindig is itt játszottunk "szellemeset", mert nem sütött oda a nap, szóval mindig sötét és hűvös volt. :D Ez a rész az ajtóból nézve a szoba túlsó felén, jobbra volt. Egyszer az ajtóban állva az a látvány fogadott, hogy egy sárga, világító, vagy sárgán világító valami repked ide-odo a sötét rész és a vele szemben lévő fal között. Mintha egy felfújt lufit elengedtünk volna, csak éppen gyorsabb volt, és szabályosan vízszintesen "repült". 3-4x tette meg ezt az oda-vissza utat, majd eltűnt. A szobában nem volt senki, a barátnőm is látta.

Másodszorra is hasonló, idén januárban történt. Ültem egy nappaliban (nem itthon), az egyik falon több ablak volt egymás mellett. Pontosan ugyanezt a valamit láttam, először a ház körül suhant el 2x (tehát csak az ablakon át lehetett látni), majd bent a szobában is átsuhant, és a semmiben eltűnt. Erre szintén voltak más szemtanúk.

Az elsőt nem tudom, de a januári esetben biztos, hogy semmiféle vihar nem volt (tehát gömbvillám gondolom kizárva, bár nem vagyok fizikus), és egyik esetben sem hagyott magam után semmiféle nyomot, eltekintve az utána hetekig kísértő parát. :D Vajon mi lehetett? (Nem vagyok bolond, nem szoktam hallucinálni, sem pedig kitalálni ilyesmiket!)


2011. dec. 24. 17:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Kisebb ökölnyi méretű lehetett ez a bigyó.
2011. dec. 24. 17:01
 2/5 anonim ***** válasza:
szentjánosbogár rlz!!
2011. dec. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Láttál már ökölnyi szentjánosbogarat?! :D
2011. dec. 24. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha pánikba esel a vegetatív idegrendszered összerántja a szembogaradat, és vannak dolgok,ami helyett csak egy fehér golyót látsz.
2011. dec. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 STRING válasza:
100%

Csak egy jelenség van amire illik a leírás. A Foo Fighter-ek.

A Foo Fighter-ek többnyire fényjelenségben mutatkoznak meg. Teljesen ártalmatlanok, és akármennyire is furcsa, de szépek. Közvetlen méretei nincsenek, mert senkinek nem volt mérőszalagja a jelenés pillanatában, de a tanúk akik látták, azok 15cm átmérőjűre saccolták a méretét, és gyorsan eltűnő jelenségként azonosították, de az UFO-kkal ellentétben ha valaki egy ilyet lát az nem szarja össze magát. Ennyit tudok, de nem vagyok biztos semmiben.

2012. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!