Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerinted hogyan és miért...

Szerinted hogyan és miért keletkezett a koronavírus?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 22:50
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem véletlen alakult ki, pontosabban nem mesterségesen állították elő, de lehet a vizsgálatok során szabadult ki elsőként egy laborból, viszont ha nem így indult volna, akkor máshonnan, azaz csak idő kérdése volt.
2021. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 Barnabas333 ***** válasza:
34%
Csak tudnám minek az embereknek az igazság ha lepontozzák. Meg már mindegy hogyan indult ez van. Én is azt vallom, hogy ez egy módosított változat laborból, de hogy direkt vagy véletlenül szabadult ki onnan az jó kérdés. De már úgysincsenek nagyon nagy háborúk valahogy csökkenteni kell a túlnépesedést. Ebbe főleg az öregek és a nem legegészségesebbek halnak bele, pont aki kevésbé termel bármit is a társadalomnak...
2021. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
80%

#12 "Ebbe főleg az öregek és a nem legegészségesebbek halnak bele, pont aki kevésbé termel bármit is a társadalomnak..."

Ez mondjuk szerintem mondjuk sok más vírusra is igaz, főleg azokra amelyek hasonlóan terjednek, szóval nincs ebben semmi természetellenes, inkább pont, hogy logikus..

2021. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
73%

#12

Egy elmélet attól még nem lesz igazság, hogy sokszor mondják egyesek és hangosan. Bizonyíték nélkül továbbra is csak elmélet marad és nem tény, függetlenül attól, hogy igaz e vagy sem.

2021. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
62%

#14

Én nem is állítottam, hogy tény, de ez a legvalószínűbb elmélet a jelenleg nyilvánosan is elérhető információk alapján.

2021. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 Wadmalac ***** válasza:
70%

"Az tény, hogy évekkel a járvány kirobbanása előtt egy Jünan-tartománybeli bányában néhány bányász guanó takarítás közben összeszedte a koronavírust, néhányuk meg is halt.


Az is tény, hogy a vuhani labor kutatói gyűjtöttek mintákat a gunaóból, a devevérekből, sőt, élő denevér-példányokat is befogtak."


Oké.

Ez a rész még simán lehetséges is.De áruld már el nekem honnan a merevre fagyott fókaheréből jön a következtetés, hogy MÓDOSÍTOTTÁK?


Te magad írtad le, hogy már okozott is halált. Természetes formában.


Honnan jön a szándékos módosítás ötlete egyáltalán?


Víruslabornak az a dolga, hogy vizsgálja, éppen azért, mert veszélyt jelenthet.

Könnyen lehet, hogy valóban ezt tették és trehányságból kijutott.


De mitől lenne mesterségesen módosított?


Ezzel az állítással van a fő baj.

Ennek nincs alapja.

Nulla.

2021. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
44%

#16

Gondjaid vannak a szövegértelmezéssel, malacka.


"- genetikailag módosíthatták"


ezt írtam. Feltételezés, nem kijelentés.


A feltételezés pedig azért van, mert hogy tény, hogy pályáztak ilyen kutatással kapcsolatos pénzekre.

2021. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
72%

Engem ez akasztott meg:


"Habár konkrét bizonyíték nincs rá, de ma már az is kvázi tényként kezelhető...."

Vagyis nem kezelhető kvázi tényként, mivel bizonyíték nincs rá. A kvázi az majdhogynem biztos dolog lenne de bizonyíték nélkül ilyen nincs.


És már valójában K mindegy, hogy honnan van ez a kibeb@$zott fostalicska vírus. Itt van. És úgy tűnik nagyon jól el van és rohadtul nem akar elmenni. 😅

2021. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
63%

"Vagyis nem kezelhető kvázi tényként, mivel bizonyíték nincs rá. A kvázi az majdhogynem biztos dolog lenne de bizonyíték nélkül ilyen nincs."


Ez majdhogynem biztos, ugyanis az már kiderült, kiszivárgott, hogy a Kínai által anno hivatalosan elismert első esetek előtt is azonosítottak már COVID fertőzöttet, aki ráadásul a víruslaborban dolgozott.


Ami nem biztos, az az, hogy a laborban fertőződött meg, dehát erre írtam, hogy ezt csak a kínai hatóságok teljeskörű együttműködésével lehetne biztosan kideríteni, viszont az a tény, hogy mennyire igyekeztek akadályozni a WHO szakembereinek a munkáját, felér egy beismeréssel.

Persze még mindig nem TÉNY, és nem is fog soha kiderülni valószínűleg, ezért is fogalmaztam úgy, hogy "kvázi tény".


"És már valójában K mindegy, hogy honnan van ez a kibeb@$zott fostalicska vírus."

Ebben egyetértek, de a kérdező kíváncsi volt a véleményekre, én pedig leírtam azt, hogy a mainstream sajtóban nyilvánossá vált információk alapján jelenleg mi a legvalószínűbb történet.


Értem én, hogy mindenkinek kivan a töke a víruskonteós idiótákkal, és ezért ilyen vehemenciával ugrotok neki mindenkinek, de meg lehet nyugodni, nem vagyok víruskonteós idióta, csupán leírom, összegzem, amit ma tudni lehet a vírus eredetéről - ismétlem - a mainstream sajtóban nyilvánosságra került információk alapján.

És nem világtudatblog, meg szabadon ébredők, meg hasonló ilyen elmebeteg konteós oldalak, hanem guardian, bbc, washington post, fox, times, stb, illetve a magyar mainstream sajtó.


Ennyi.

2021. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 Wadmalac ***** válasza:
36%

"Gondjaid vannak a szövegértelmezéssel, malacka.


"- genetikailag módosíthatták"


ezt írtam. Feltételezés, nem kijelentés."


De milyen alapon? És minek?


Ezzel van a baj.


És mivel betetted egy gondolatjeles egyenrangú felsorolásba, nem választottad külön, eléggé látszik, hogy te igenis így gondolod.


Amúgy meg, neked minimum akkora szövegértelmezési problémád van, mert azt kérdeztem honnan, mi alapon jött a módosítás ötlete.


"tény, hogy pályáztak ilyen kutatással kapcsolatos pénzekre."

Mire? Vírusmódosításra?


Nem mintha az bármit is bizonyítana.

Szerinted a Pfizer oltás adenovírusa hogy készült?

Szóval arra ez is nulla bizonyíték, hogy ez egy szándékosan módosított vírus fertőző célra.

És mint írtam is, ha valóban természetes állapotában potenciálisan halálos, minek?

BányászOK belehaltak?

Hány bányászból, fertőzöttből hány?

Mert ha nem 500-ből egy, akkor ezt a vírust a laborban nem hogy feltuningolták, hanem legyengítették. :)



A feltételezés pedig azért van, mert hogy tény, hogy pályáztak ilyen kutatással kapcsolatos pénzekre.

2021. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!