Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerinted hogyan és miért...

Szerinted hogyan és miért keletkezett a koronavírus?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 22:50
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a dolgok visszafelé zajlottak. Tudós körökben megvolt a hatalmas áttörés az mRNS vakcinákat illetően. De ennek teljeskörű tesztelése nem lehetséges az egész emberiség bevonása nélkül, mivel rendkívül kockázatos.


Kellett egy ok, amire hívatkozva leolthatják az emberiséget a vakcinagyártó felelőségre vonása nélkül.


Miközben teljesen elnyomták a kínai és az orosz vakcinákat, hogy az ő pfizer vakcinájuk nyerjen teret.


Nem tudom mit akarnak. Egy dolog biztos. Amit ők akarnak, hogy mindenkibe belefecskendezni, az már kötelező lesz, a gyerekeknek is. A kötelező oltások listáján lesz, mint pl. tetanusz.


Ez az oltás, szerintem arra hívatott, hogy az emberi szervezet ne idegenkedjen a gmo gyümölcsöktől és a mű- hústól.


Nagyon jó indulatú voltam.

2021. okt. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 Barnabas333 ***** válasza:
72%
Én a felturbózott verziót azért írtam, mert nekem egy olyan orvos mondta aki már sikeresen megműtött. És nem a Józsi mondta a kocsmában, meg a sarki zöldséges. Persze itt minden hozzá szóló tudós vagy virológus...mindegy én inkább neki hiszek.
2021. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim válasza:
36%
Mondja már el valaki, hogy akaratlanul hogy tud már kiszabadulni egy vírus a laborból??
2021. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
72%

#32

Az, hogy valaki orvos, nem zárja ki, hogy mellette konteós elmebajos is legyen.

Biztosan hallottatok már Pócs Alfrédról, mostanában vírustagadóként nagyot ment a médiában, na én őt történetesen személyesen ismerem régóta. Egy kiváló, igen nagytudású ortopéd sebész volt az egri kórházban anno.

De szép lassan elkezdett belecsúszni jó sok évvel ezelőtt ebbe a nagymagyarkodós konteós társaságba, először még csak gyúúcsánytakarodj, aztán elkezdte komolyan venni a finnugor nyelvrokonság tagadását, aztán jött a jézus is magyar volt, aztán a pilisi szívcsakra meg az ezoterikus "rezgések", aztán a zsidó összeesküvés, aztán beállt az 5G-s konteós vonalba, aztán ma már vírustagadó

2021. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim válasza:
28%
Fingból.
2021. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 sadam87 ***** válasza:
75%

#32

Akkor feltételezem, az illető sebész. Ami azt jelenti, hogy például a virológiától elég távol áll a szakterülete. Szóval bár az átlagembernél valszínűleg többet tud a témáról, egyáltalán nem tekinthető szakértőnek.


#33

Például úgy, hogy nem elég szigorúa a biztonsági protokollok, és valakit megfertőz a vírus úgy, hogy nem veszi észre. Ő már tovább tudja adni másoknak.

Mindenesetre például az alábbi elemzésben arra jutnak (ausztrál, ameikai, kanadai, ...) kutatók, hogy a labroatóriumból történő kiszabadulás valószínűtlen, nincs rá bizonyíték. (A génmódosítás meg kifejezetten valószínűlten, a mellette felhozott érvek mind cáfolhatók.)

[link]

2021. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
80%

#33

Ennyi erővel azt is megkérdezhetnéd, hogy akaratlanul hogyan juthat ki sugárzó anyag egy atomerőműből?


Az is legalább ennyire elképzelhetetlen, és mégis, számos alkalommal megtörtént már.

Bizony, nem Csernobil volt az egyetlen komoly baleset - csak a leghíresebb.


Az atomenergia felhasználás viszonylag rövid, néhány évtizedes történelme során számos, INES skála szerinti 5ös, vagy annál súlyosabb nukleáris katasztrófa történt, ebből a legrosszabb, a 7es szintű, kettő is.


- Csernobil, 1986, 7es szintű katasztrófa

- Fukushima, 2011, 7es szintű katasztrófa


- Majak, 1957, 6os szintű katasztrófa

- Simi Valley 1959, 6os szintű katasztrófa


Az 5ös szintűeket már fel se sorolom, tessék, itt a lista:

[link]


És egyébként biológiai laborokban történt incidensek közül sem ez lenne az első, tessék, erről is itt van egy szép nagy lista:

[link]


De például hidak is nem egyszer omlottak már össze, pedig hát sok száz éve épít már az emberiség komoly hidakat, hát hogy akkor mégis hogy omolhatnának már össze?

De mégis megtörténik néha.


Vagy egyébként az űrhajózás történetében is történtek már komoly balesetek, pedig hát a NASA mérnökei és tudósai a világ legjobbjai, hát akkor hogy robbanthatna fel akaratlanul egy űrhajó?


Az a helyzet, hogy tökéletes mérnöki alkotások, tökéletes védelmi rendszerek és tökéletes biztonsági protokollok nem léteznek.

Egyrészt egyszerűen emberi ésszel nem lehet előre gondolni mindenre, másrészt meg ahol folyamatosan emberek dolgoznak, ott rendszeresen hibáznak is, ez van.


Innentől kezdve a nagy számok törvénye alapján nyilvánvaló, hogy csak idő kérdése, hogy egy incidens bekövetkezzen, akármilyen területről is beszélünk, nukleáris energiáról, hídépítésről, biológiai laborokról, űrhajózásról.

2021. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem meg Isten küldte ránk ezt a sz/\rt, mert pazarlóak és igényeskedőek vagyunk. :-) Dolgozni nem szeretünk, de edzőterem bérletet mutogatni, és közben dumcsizni járni a konditerembe, na azt igen! A természetnek elege van belőlünk a szeméthegyek, és a közömbös lesz/\romságunk miatt. A Föld nem hagyja, hogy az utolsó csepp olajat is kiszívjuk belőle, pótolnia kell sürgősen hullákkal. Beindult az immunrendszere a bolygónak, és az évezredek óta lappangó betegséggel (ember) felvette a harcot. Olyan lehetünk a Föld számára, mint az ebola az ember számára. Csak lehet, hogy mégis felgyógyul belőle egyszer.
2021. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 Wadmalac ***** válasza:
38%

"Olyan lehetünk a Föld számára, mint az ebola az ember számára."


Ezzel a mondattal tudok egyetérteni az egészből.

2021. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
91%
38. Lehetséges. Megfontolandó amit írsz!
2021. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!