Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Általános iskola 7-8. osztályá...

Általános iskola 7-8. osztályában napközisek voltatok vagy hazajárósak?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 17:34
A kérdező szavazást indított:
napközis voltam
hazajárós voltam
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
A 7. osztájt el tutam végezni.
2022. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Napközben hazajárós.
2022. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak alsó tagozatban voltam napközis, ötödiktől már nagynak számítottam, igaz, hatodik félévben már sportoltam és ott biztos helyen voltam, de közlekedni ekkor már egyedül közlekedtem, bár az igaz, hogy kisebb volt a forgalom, de akkor is, magam is meglepőnek tartom. Azt gondolom, hogy kellően felelősségteljesen viselkedtem, így megbíztak bennem, de ahogyan visszaemlékszem rá, anyám azért féltett eléggé, de nem lett semmi baj, komoly fiú voltam akkor már.
2022. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

mindkettő

heti kétszer délutáni elfoglaltság (zeneóra) miatt eljöttem, a többi napon bent maradtam

2022. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy 5-6. táján kezdett gáz lenni a napközi.

Viszont volt 5.-től tanulószoba. Olyasmi, mint a napközi, csak nem ott kajáltunk, hanem volt "a" városi étteremnek egy gyerekétkeztető részlege. Ha jól emlékszem, kb. 2-3 órát voltunk tanulószobán, változóan, és szinte kizárólag csak tanulni. Aztán 8.-ban már ide se járt senki, az is gáz lett. 7.-ben is csak vagy 3-an voltunk az osztályból. Én szerettem járni, mert tudtam magamról, hogy otthon nem tudom magam rávenni a tanulásra, ott meg igen.

2022. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hintalow ***** válasza:

Kb 50 mèterre laktam a sulitól, szóval mindkèt szülőm úgy volt vele,

"járjon haza, annyira csak nem hülye, hogy eltèvedjen a kettő közötti játszótèr homokozójában"


:D

2022. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2022. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hintalow ***** válasza:
37, mièrt? :)
2022. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem te? 😅
2022. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!