Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vajon létezik egy okosabb...

Vajon létezik egy okosabb csoport, aki csak arra vár hogy leigázzon minket?

Figyelt kérdés
sokszor elgondolkodom azon, hogy lehet az embereken kívül létezhetnek más "fajok" ( az állatokon kívül persze) pl ufók meg kitudja milyen lényeg... nem vagyok ufó hívő és még soha nem is láttam, meg nem is hiszek benne..vagy nem tudom.. de szerintem a világegyetem túl hatalmas ahhoz hogy csak mi emberek legyünk rajta "értelmes gondolkodó lények" ..szerintetek?
2010. okt. 6. 15:39
 1/5 hollófernyiges ***** válasza:
És mit vennének el tőlünk a leigázás során? A nőket, a pénzt vagy csokoládét? Vagy a földi rabszolgák gyártanák nekik a interkvarkális szubtérhajlítót? Ha van magasabbrendű faj akkor titokban tanulmányoznak és disszertációt írnak belőlünk vagy állatkert vagyunk, minden esetben békén hagynak minket főni a levünkben.
2010. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bárki célzottan leigázna minket, maximum kifoszt és mellékesen nyír ki ha éppen erre jár:)
2010. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem latjak a sajat szemukkel (vagy valamilyen vizualis ingereket felfogo es tovabbito szervukkel), hogy minket mar leigazni sem erdemes.
2010. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És szerinted mire várnak a leigázással? Hogy hátha feltalálunk valami szuperfegyvert ellenük?
2010. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ne a kérdésre összpontositsatok! arra hogy leigáznak minket.... istenem..csak nem tudtam hogy megfogalmazni a kérdést..arra gondoljatok hogy élhetnek-e "mások" az embereken meg az ismert fajoknok kívül..
2010. okt. 7. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!