Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 2012.12.21 igazán a világvége?...

2012.12.21 igazán a világvége? A maják ezt számolták.

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam ezt egy újságban. Az időt felosztották 5 részre. Egy volt a "nagy BUMM" és a többi pedig a 4 elemhez tartozott. Most következik a föld elem. Igazán érdekes, mert mindig azt mondják, hogy a maják nagyon pontosan számoltak. Ugyanakkor apukám azt mondja, hogy a maják a saját világ létezéséről tudtak, és hogy már sokszor kitalálták a világvégét. Ne nézzetek pólyásnak, egyáltalán nem vagyok az, de nagyon meg vagyok ijedve. Tudjátok én az a hiszékeny fajta vagyok.
2009. jan. 3. 20:11
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj de hány éves vagy?


Egyébként pedig egy kisbolygó vagy nagyobb meteorit becsapódását túl sem élnéd mert már az első pillanatban amint hallanád a hírt infarktust kapnál amilyen gyáva vagy.

De minek foglalkozol ilyen marhaságokkal? a 2000. évet is túl éltük nem?

2009. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy ez az összes, de talán jobb ha látod:

[link]

Apukád jól mondja!!!


Nem lesz világvilágvége.

Nem a világ vége a jó fordítás, hanem egy világ-korszak vége. Más szóval nem a Föld vége, hanem a Föld egy nagy korszakának a vége....az élet megy tovább.

2009. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszoló: közöd mennyi van hozzá? Különben meg írtam hogy hiszékeny vagyok, és szerintem ha neked kéne nap-mint nap hasonlókkal találkozni te sem örülnél..
2009. jan. 3. 22:25
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ha nem olvastad volna el az előző szálat (ahol szépen le van írva minden), akkor ajánlom ezt az oldalt:

[link]


Itt aztán annyi világvégét találsz, hogy akár be is dilizhetsz a félelembe!


Amúgy a maja naptárnak most lesz egy nagy évfordulója: olyan, mint nekünk majd a 10000 lesz.

Szerinted mi lesz majd i. sz. 10000-ben?

Nos: hasonló jelentőségű a maja évforduló is.

2009. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim válasza:
86%
én szerintem nem vagy pólyás se semmi mindenki van így és amúgy én a tv-ben láttam hogy valami 2050 valahányban lesz a világvége (apokalipszis) :S
2009. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár, ha a NASA tudná, akkor nem minket mentenének, nem is zólnának, nehogy balhé legyen. Amúgy meg. Igaza van annak aki azt írta, hogy úgyis meghalsz, bármit csinálsz, így legalább nem egyedül mennél. Meghalhatsz bármikor. Mindd halandóak vagyunk. Éld az életed és ne olvass hülyeségeket. 2000 szilveszterekor várta mindenki a beteljesülést, a katasztrófát. De ittvagyunk, nem? Élünk. AKKORMEG? Ráérsz 2012.12.21 reggelén parázni. Addig meg éld az életed. Nemlessz itt világvége.
2009. jan. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
18%
Kedves kérdező Tudod,hogy buknó vagy?
2009. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
97%

A kérdezőnek!

Ha mindent elhinnék amit ír az újság, látom a tévében már olyan depressziós lennék,hogy nem is élnék, mert leugrottam volna az első adandó alkalommal valahonnan. Tök felesleges ezen paráznod élj normális életet. Élj úgy ha eljön a vég mondhasd,hogy érdemes volt élned.


Szerintem te betegesen félsz, vagy betegesen hiszékeny vagy. kezeltesd magad.

2009. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
6%
a magyar koronára rejtjelekkel el vannak rejtve dátumok. ez az utolsó dátum rajta, és többek között olyan dátumok szerepeltek rajta, mint a mohácsi vész meg tatárjárás. szóval ki tudja.
2009. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Idos nyugdijas vagyok. Már annyiszor hallotam kulonbozo dátumokat,hogy ekkor és ekkor kovetkezik be a világvége, hogy ha igaz lett volna,akkor már rég nem létezne a világ.

Nyugodj meg NEM LESSZ VILAGVEGE !!!!!!!!!!!!

2009. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!