Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 2012.12.21 igazán a világvége?...

2012.12.21 igazán a világvége? A maják ezt számolták.

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam ezt egy újságban. Az időt felosztották 5 részre. Egy volt a "nagy BUMM" és a többi pedig a 4 elemhez tartozott. Most következik a föld elem. Igazán érdekes, mert mindig azt mondják, hogy a maják nagyon pontosan számoltak. Ugyanakkor apukám azt mondja, hogy a maják a saját világ létezéséről tudtak, és hogy már sokszor kitalálták a világvégét. Ne nézzetek pólyásnak, egyáltalán nem vagyok az, de nagyon meg vagyok ijedve. Tudjátok én az a hiszékeny fajta vagyok.
2009. jan. 3. 20:11
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Idáig nagyjából minden 10 évre jósoltak már egy világvégét (már az ókor óta).

Érdekes, hogy még egyik se jött be.

Ami mondjuk nem jelenti azt, hogy soha nem lesz vége a világnak - de szerintem ettől reszketni butaság. Nem a világnak lesz vége - csak neked. És nem valami iszonyú katasztrófa miatt - csak azért, mert már az 5. kórház sem hajlandó fogadni - vagy csak simán nem nézel magad elé, mikor lelépsz a járdáról: mert éppen a világ végén jár az agyad.

2009. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

ez az egész világvége teória nem más mint egy világméretű promóció egy mozifilmnek aminek 2012 a címe, és erről szól amit a kérdező is leírt.

ugyanez volt az Ideglelés című film bemutatója környékén is. rengetegen elhitték, aztán kiderült az igazság.

2009. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem halunk meg mindanyianmert a korszakváltás is azal jár hogy: meteor zuhan le. kitör az összeszes vulkán a földön, egy bazinyagy földrengés, UFO-k, bármi amit el tudsz kébzelni.
2009. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
64%
igen jelezné a NASA csak nem akarnak felfordulást. titokban akarják tartani az utolsó óráig
2009. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
A maják nem csak a világ végét számolták ezzel ki hanem egy ciklus végét, vagyis ez után sem lesz vége a világnak, csak egy új korszak kezdődik.
2009. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
100%

Istenem....

Nézd már meg csak a dátumot:

2012.12.21.. nagyon kisérteties...

A meteorok kinn azt tervezik, hogy minden számunkra, "hitünk" szerinti időpontban becsapodnak majd kisciny bolygonkba.....

Teljessen véletlen pont 2000.01.01-jén tök véletlen 2012.12.21-én....

Ugyanmar, ha én meteor lennék nekem se lenne jó a 2007.03.19.-e hogynéz ez ki?:S

:)

Ne sirjál ÉLJÉL!!! ha meg feldobod a pacskert, azzal mar ugyse tudsz semmit tenni:)

2009. dec. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
77%
vicces
2010. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

[link]

olvasd el ;)

Ja és olvass újságot. 3. évezred, meg Hihetlenbe nagyon sok érdekes cikkek vannak, és már erről is írtak ami a fent xímen van.

Szal nyugi csak egy új ciklus veszi kezdetét 20112.12.22-én és 21.-én ez fog véget érni.

2011. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

jaaa meg tök érdekes... a DÁTUM


2012.12.21

12.12. és a 21 fordítva xD

Amúgy a világvége megfogalmazás tök hülyeség, mert ha felrobban a föld az még tökre nem világvége... az majd akkor lesz ha maga a világ egyetem is megszűnik létezni. na AZ már világvége. De ha hisezl a reinkarnációban akkor no para mert egy másik helye újrakezdhetet talán egy fejlettebb helyen

2011. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
100%

Tudjátok mire jó a "világ vége" hír terjesztése ? Azért, hogy a buta emberek elhiggyék és féljenek tőle... Ez is csak az egyház idétlensége. (erre nincs jobb kifejezés)

Ne higgyetek el mindent amit a Tv mond vagy amit a neten olvastok.

2011. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!