Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Alulra beszúrtam 3 linket,...

Alulra beszúrtam 3 linket, mind a 3 hatalmas, a földhöz elképesztő sebességgel közeledő objektumokról szól. Mi a véleményetek a cikkekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha kérhetem, sorban haladva olvassátok el:


[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintetek, ha tényleges fenyegetést jelentő meteorok lennének, akkor a (z amerikai) kormány beismerné a nyilvánosságnak a létezésüket? és vajon meg lehetne semmisíteni őket az űrben? (A föld teljes pusztulását elkerülve.)

Ha mégis űrhajók lennének, akkor mit tennének a vezetőink? Tárgyalásokat kezdenének, vagy rögtön lőnének? Beismernék a fajunk "alsóbbrendűségét"?

És azt honnan állapítják meg, hogy mozognak azok az objektumok? Hiszen csak egy képet lehetett róluk látni.


2011. ápr. 4. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes. Ez nekem még új.
2011. ápr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Jaj emberek!

Mindig előjön valaki egy világvége sztorival, képekkel, jóslatokkal...


Ha ESETLEG mégis lenne valami:

A kormányok amíg lehet tagadnak, mert nem akarnak pánikot kelteni. A pánik sokkal nagyobb károkat okozhat, mint az ami kiváltotta! Erre látunk nem egy példát.

2011. ápr. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért pomt az amerikai kormány a mérvadó az űrbéli ügyekben?

Annyi helyről kiszivároghatnak dolgok, akár még magyarországon is van olyan fejlett űrkutatás, hogy észrevegyenek ilyesmit! Na jó, ha európával ki is egyeznek a hallgatásról, még akkor is ott van Kína és India, akiket nehezebb zsebre tenni!

2011. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a legjobb a harmadik cikk. (tudsz te egyáltalán angolul?)


az a seti cáfolata.

1. sosem használták a HAARP rendszert.

2. az égboltnak azt a részét nem is látja a HAARP

3. sose dolgoztak együtt Craig Kasnov nevű emberrel

4. van Craig Kasnoff nevű ember van, aki nem asztrofizikus, de egyébként ő volt az egyik, aki kitalálta a képernyővédő dolgot.

5. ha a SETI talált volna bármit is, akkor azzal tele lenne minden, mert végre valami...

2011. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!