Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi volt az a hatalmas robbanás?

Mi volt az a hatalmas robbanás?

Figyelt kérdés
Már nem nagyon emlékszem, mivel akkor még fiatal voltam, olyan 5-6 éve lehetett, mikoris az történt, hogy váratlanul egy hatalmas robbanást hallottunk, a családdal voltunk a szobában, még az ablakok is beleremegtek, amelyik kicsit nyitva volt, az kicsapódott, az utcán lévő autó is szirénázni kezdett a nagy "hanglökéstől" (nem találtam jobb szót erre). Felmentünk a kert végébe (mivel mi egy kisebb hegyen lakunk jó messzire el lehet látni onnan) és azt láttuk hogy nagyon messze hatalmas füst szállt. Később kiderült, hogy több kilométerre egy hatalmas gyár vagy valami hasonló felrobbant. Ha valaki emlékszik még erre, nem tudná elmondani, mi is volt ez pontosan?
2009. ápr. 30. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem ez volt.

2009. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha kicsit pontosítanád, hogy melyik városban laksz akkor ki tudnánk találni, de így az országban bárhol, vagy Európában? Vagy a Földön? Akárhol lakhatsz...
2009. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem te arra a tűzijáték.petárda gyár robbanásra gondolsz. Én is hallottam, éppen a medencénkben fürödtem a barátnőmmel mikor történt.
2009. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érden lakom, sztem is ez a Törökbálinti petársarobbanás volt. Köszi a válaszokat:)
2009. máj. 1. 08:32
 5/6 anonim ***** válasza:
én is érdi vok:P és igen az volt
2009. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
milyen kicsi a világ:D köszi nekedis^^
2009. aug. 6. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!