Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Léteznek szellemek a youtube-o...

Léteznek szellemek a youtube-on látható videók valódiak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 14:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%
Én is láttam már youtube-s szellemes videókat. És az egyiket valódinak tartom.
2009. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Avalanche ***** válasza:
100%
A YouTube-os videókkal kapcsolatban: miért pont akkor videóznak, amikor a szellem megjelenik? Persze ez lehet véletlen, mert az emberek számához képest nincs olyan sok kísérteteket megjelenítő felvétel. De ha számításba vesszük, hogy legalább 3 milliárd ember nem rendelkezik kamerával, már jóval kisebb az esélye.
2009. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
83%

na akkor aki kételkedik abban hogy nincsennek szellemek akkor az én történeteimet hallgasátok meg!!

NEM HAZUDOK!! bizonyítékom nincs!

1.: ez biztos hogy szellem, idegen volt:

A legjobb barátnőm és én náluk a fürdőszobában voltunk és ő ült a wc-n én meg ültem a fürdőkád szélén amikor egy hang a Kitti nevelő apjának hangja hívott minket, hogy: "Kitti, Lilla gyertek ki!"

Kitti rámnézett és megkérdezte, hogy "Te ez nem Géza?"(Géza=Kitti nevelő apja)

És mondtam hogy de az, menjünk ki gyorsan biztos segíteni kell valamit, vagy megyünk valahova.

Kimentünk és nem volt kint senki sem..

Kitti akkor még Pony Club-os volt és van egy olyan könyve amiben ugyan ez történt meg, vagyis hogy a csaj a fürdőszobában van, és az apja hívja az udvaron hogy menjen ki, amikor kimegy, nincsen ott senki sem...


2.: Orsiéknál aludt az egyik barátnője és a padlásszoba alatti szobában aludtak, már majdnem elaludtak amikor a padlásszobából hangokat hallottak, mintha valaki lépkedne, aztán mintha leesett volna egy váza. Átmentek a ház másik végében lévő szobába ahol a szülők aludtak, szóltak az Orsi anyjának, ő fogott egy kést, és elindultak a padlásszobába, amikor felértek hát persze hogy senki sem volt ott...

NA NAGYOKOSOK EZT MIVEL MAGYARÁZZÁTOK??

2009. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
79%
Szellemek léteznek!!
2009. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%

te jó ég,velem meg az történt,hogy aludtam egyedül a lakásban és éjszaka az étkezőszobából hallottam egy nagy csattanást. De nem foglalkoztam vele. Reggel megnéztem mi az,gondoltam valami leesett az asztalról.De semmit sem találtam...ekkorát vajon mi csattanhatott? Mintha egy szék borult volna fel...és másnap éjszaka megint!! Na ekkor már megijedtem,kimentem,de semmit sem találtam. Azóta sem tudom,mi lehetett...elég rejtélyes...hogy két éjjel egymásután...

Máskor meg a konyhából hallottam csörömpölést,szintén éjszaka,gondoltam,biztos beesett a mosogatóba egy edény.De nem!!Azóta sem értem az egészet... De többet nem történt ilyen. Húh....szerintetek?

2009. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
nekem tavaly halt meg a papám, és utána való 2 napra a temetés után úgye tartottunk egy ilyen vacsorát, ahogy az lenni szokott. soha nem találkoztam semmi furcsa dologgal, de amikor ott ültünk az asztalnál az egész vendégsereggel, hirtelen felemelkedett a pálinkásüveg a levegőbe és szétroppant.. ha nem láttam volna a szememmel, akkor most se hinnék ilyen dolgokban.
2010. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Youtube-on max. nagyon kis százaléka igaz a szellemes videóknak.
2010. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!