Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki könyörgöm, mondja meg,...

Valaki könyörgöm, mondja meg, mik voltak azok a fénylő pontok tegnap a parlament felett, mert kezdek beleőrülni a tudatlanságba?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel rengeteg csillagszerű izé keringett az épület felett, és nem hiszem el, hogy senkinek nem szúrt szemet rajtam kívül.

Valami tudományos magyarázatot szeretnék kapni erre a kérdésemre, ugyanis az ezotéria részben - nem szeretnék senkit sem kibeszélni - csak fajankók válaszolgattak, és nem lettem tőlük okosabb.

A KÉRDÉSEM KOMOLY.

Nem vicc!


2011. okt. 1. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

pont most találtam:

[link]

2011. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Ímhol az egyszerű válasz egy egyszerű kérdésre :D


Az éjszaka sosem üres, csak a városi ember már elfelejtette :)

2011. okt. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dellfil ***** válasza:
70%

Tudod Sir Butcher, hogy én, és te (meg egy páran még :D) elfogadjuk ezt a magyarázatot. Mert úgy is van.

Csakhogy "ide a rozsdás bökőt", hogy nem marad "ennyiben". Száz százalékig biztos vagyok benne, hogy ez a magyarázat nem elégíti ki a titkokra szomjas ezotéria, és összeesküvés hívők tömegeit. Figyeld csak meg a következő válaszokat. Lesz közte... :DDD


dellfil

2011. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erről az jutott eszembe, mikor Amerikániában valahol lekapcsolták a közvilágítást, és a panellakók tömeges pánikrohamot kaptak az érkező UFÓ invázió miatt.
2011. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Ja, igazad van... Sajnos :(


Komolyan, évente ki kéne hajtani egy rakat embert a természetbe, és megismertetni őket az éjszakával :D

2011. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!