Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

...azt álmodtam,hogy megmérgeztem apát de túlélte, de a szomszéddal összefogtunk ellene, hogy meghaljon, mindezt hideg vérrel tettem és nemérdekelt ha megfog halni:S


(Nagyon jó kapcsolatban vagyok apával, rengeteg midnent megbeszélünk ezért nem értem mért álmodtam ezt :( )


Mit jelenthet? L/14


2009. máj. 17. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Az álmok általában olyan dolgok, amit az agy nem tud napközben feldolgozni...

Én is álmodok olyan dolgokat néha, amitöl sirva kelek fel...

Az agy és az álmok megértése rendkivül bonyolult feladat, egész tudományok foglalkoznak vele, kétlem hogy itt pontos választ tudnék adni :)


Talán megharagudhattál rá napközbe...? Egyébként szerintem semmi komoly. Ahogyszokás mondani, csak egy álom :)

2009. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Semmit.
2009. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokan kinevetik az álmokat, pedig a pszihológia egyik legnagyobbja, Jung is alapvetően foglalkozott vele. Én most nem tudok érdemben válaszolni, de van kitől megkérdeznem, esetleg pár nap múlva meg tudom írni, ha érdekel.
2009. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
persze, hogy érdekel :) köszönöm
2009. máj. 17. 23:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt a válasz: Aki ezt álmodta, túlságosan a külvilágnak él.(barátok, vagy munkatársak, ezt nem tudni, de a családon kívüliek) A külsőknek akar tetszei vagy kedvében járni, vagy teljesíteni, és a szülő anyja, apja az ellenpont, vagyis az ellenség oldalra kerül. Ezért kell megölni.

Lásd még: [link]

2009. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én azt álmodtam hogy 1:0-ra nyernek a magyarok a svédek ellen...

sőt, már jó párszor meghaltam álmomban, vagy éppen ókori egyiptomi voltam.

szóval nem szabad túl nagy jelentőséget tulajdonítani az álmoknak mert belehülyülsz

viszont ha sokszor álmodja vki ugyanazt akkor az már elgondolkodtató.persze itt nem baromságokra gondolok, hanem olyanra amikor esetleg a tudatalatti figyelmeztet vmire.

2010. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!