Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
2x álmodtam ezen a héten, hogy megfulladok a vízben. Valaki nem tudja, hogy mit jelenthet ez? ×D Nem vagyok babonás vagy ilyesmi, csak érdekelne. Ez csak azért van mert a héten stresszesebb voltam vagy van valami jelentése is?
2009. aug. 10. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Álomsokönyvemben néztem:

Megfulladás: A sok kellemetlen körülmény, megoldatlan helyzet szorongással tölt el bennünket. Ez azonban nem feltétlenül baj; pihenésre, s nyugalomra van szükségünk, amikor is majd gyógyírt találunk bajainkra. E fojtogató érzés leküzdésére mástól nem várhatunk segítséget, a megoldás kizárólag belőlünk fakad. Szedjük hát össze magunkat, összpontosítsunk a problémára, s akkor előbb-utóbb fellélegezhetünk.

Remélem tudtam segíteni ;)

2009. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ez más amit én találtam, teljesen más, de azért lehet h van benne igazság :) köszi
2009. aug. 10. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Első vagyok megint :) Általában akkor halállal kapcsolatosak az álmaink ha túl sok stressz ér minket, így "figyelmeztet" a szervezeted.
2009. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi :)
2009. aug. 10. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Halál az álomban jelentheti azt is, hogy gyökeres változáson kell(ene) átesned az életednek valamelyik területén, mivel újjászületésre van szükséged. A halál nem csak valaminek a végét, de az újnak kezdetét is jelzi.
2009. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg vágyódsz valami után és nem szó szerint de tudatod aljába azt mondod "pénzt/csajokat/stb" álmodban meg "levegőt".:D

Lazítsá :)

2009. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm, ebben is van igazság ×D am. lány vagyok szóval nem csajok után vágyódom. Azért köszi :)
2009. aug. 10. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!