Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milesz ha meghalunk?

Milesz ha meghalunk?

Figyelt kérdés
lehet sok helyen leirták de milesz ha meghalunk? pl meghalok nem fogok többet sehol se ujra éledni csak fentröl nézek le vagy olyan lesz mintha nem tudnék levegöt venni be lenne csukva a szemem? vagymiylen lesZ??? felzaklatott most engem ez a kérdés nagyon
2011. dec. 22. 06:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Eltemetnek,és porrá válunk. Még senki nem jött onnan vissza,hogy mi lesz a halálunk után! A sok ostoba elmélettel nem kell törődni,mert semmi nem bizonyítható!
2011. dec. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Egy kicsit rossz, aztán megszűnik minden.
2011. dec. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Állítólag nem lehet rossz, mert az agy gondoskodik róla, hogy kellemes érzés legyen.
2011. dec. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Pontosan olyan lesz, mint a születésed előtt volt. Nem fogsz a környezetedről az égegyadta világon semmit se érzékelni. Pont olyan lesz, mint amikor úgy alszol, hogy nem álmodsz. Csak ebből az "alvásból" nem is ébredsz fel soha.


maci

2011. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Ha meghalsz, akkor annyi. Nem fogsz gondolkodni, nem lesz semmi. Se feketeség, se érzés - nem fogsz élni.


Úgyhogy ne aggódj semmiféle érzés miatt, mivel nem lesznek érzéseid :)

2011. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
de ujra éledni nem lehet? vagy milesz? feketés seképse hang 10000000000000000ezer éven át?
2011. dec. 22. 11:16
 7/24 anonim ***** válasza:
nem, hanem örökre :D
2011. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Elég merész kijelenteni, hogy "ez lesz", vagy "az lesz" a halálunk után. Akik tapasztalták azok nem igen tudják elmondani már, és ugye van egy csomó más elbeszélés is halál közeli élményekről.

Nekem pl nem 1x volt már részem testen kívüli élményben, amikor is a test nélkül is létezett a tudatom, az agyam ott volt a szoba másik részén fekvő testemben, mégis gondolkodtam. Elég elgondolkodtató élmények voltak, számomra világos hogy a fizikai test nélkül is létezett a tudatom.

Kicsit ezotériásra sikerült, bocs érte, de maga a kérdés is az.

2011. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Csak az a baj, hogy a testen kívüli létre tett kísérletek (jellemző szimbólumot helyeznek el olyan helyre, ami az asztalról nem látható, de felülről igen), rendre nem jártak sikerrel.

beteg: láttam magamat felülről

orvos: nagyon jó, mi volt a szekrény tetején?

beteg: ...

orvos: ...

2011. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én teljesen tisztán láttam magam körül a környezetet, de mindegy mert senkit sem akarok meggyőzni, csak megemlítettem hogy azért ne mondjuk már azt hogy 100% nincs semmi a halálunk után, mert erre sincs semmilyen bizonyíték.

Az meg elég gyenge érv hogy "ilyen nincs mert baromság".

2011. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!