Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milesz ha meghalunk?

Milesz ha meghalunk?

Figyelt kérdés
lehet sok helyen leirták de milesz ha meghalunk? pl meghalok nem fogok többet sehol se ujra éledni csak fentröl nézek le vagy olyan lesz mintha nem tudnék levegöt venni be lenne csukva a szemem? vagymiylen lesZ??? felzaklatott most engem ez a kérdés nagyon
2011. dec. 22. 06:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
még mindig csak a szavaimat forgatjátok ki. nem engem tart ez vissza, ha nem az emberiséget. és igen szánalom, de ez az igazság
2011. dec. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
álomvilágban éltek, azt hiszitek mindenki arra törekszik, hogy az új világban egy "induviduális lény" lehessen, vagy akármi. ha tudnátok, hogy az emberek 85%-a nem olvas, ha nem is ez az átlag az én környezetemben ez.
2011. dec. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem olvastátok a könyveimet? Minden révülő (aki az persze), megy az Ősök Jurtájába, aki éber, az pedig megszűnik létezni.


Üdv,

B. Gy.

2011. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Mondhatnám azt, hogy semmi sem lesz a halál után. De ugyan úgy mondhatnám azt is, hogy lesz valami. De mégsem mondom, mert egyik verzióra sincsen bizonyíték. Tehát a megfelelő válasz a kérdésedre: senki sem tudja.
2011. dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!