Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha rejtett...

Mi van akkor, ha rejtett balkezességem van? Mit lehet vele kezdeni? Van valamiféle előnye-hátránya? 14/L

Figyelt kérdés

2012. jan. 24. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Úristen, most mi lesz...

Én meg balkezes vagyok, és akkor mi van? Mit akarsz vele kezdeni? Semmi bajod nem lesz.

2012. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Antimod ***** válasza:

Van hátránya, ha valóban balkezes vagy, és erőlteted a másikat. Fejlődési zavarokat okozhat. Derítsd ki, melyik a tényleg domináns kezed, és igyekezz azt használni.


Egy balkezes

2012. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Használd többet a bal kezed, bár most már nem valószínű, hogy teljesen vissza tudsz szokni.
2012. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobb eséllyel leszel kétkezes, ha gyakorolsz.
2012. jan. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy legyél kétkezes:) én pl mindent ballal csinálok,kivéve az egerezést,mert amikor először géphez kerültem eszembe sem jutott,hogy lehetne a másik oldalra is rakni:D
2012. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A kislányomról derült ki ma hogy rejtett balkezes, és ez okozhatja a figyelemzavart és a lassú gondolkodást ami miatt gyengén megy neki az iskola.
2012. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi ez a középkori baromság? NINCS ilyen, hogy rejtett balkezesség. Színtiszta balkezes vagy, akit valami barom (vagy barmok) átszoktattak (vagy kényszerítettek) a jobb kéz használatára, ugyanúgy, mint engem a 80-as években, és amikor mindenféle bajom lett belőle, jöttek ezzel a süket tudománytalan baromsággal, hogy rejtett balkezesség. Semmiféle rejtett nincs, akinek balkezes tendenciái vannak, az BALOS. Nem kétkezes, meg rejtett, meg egyéb sületlenségek. Tégy magadnak egy szivit, főleg, ha még fiatal vagy, szokj vissza a rendes kezedre, és ne hagyd, hogy a jobbot erőltessék. Én megtettem 37 évesen.
2019. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kétkezesség rendkívül átalmas. Nem szuperképesség, ahogy sokan képzelik.
2019. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!