Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan sajátíthatok el egyedül...

Hogyan sajátíthatok el egyedül, itthon idegen nyelvet?

Figyelt kérdés
Nagyon jó érzékem van az idegen nyelvekhez,a kiejtésem tökéletes,magyar akcentus nélküli az angol és német tanáraim szerint.Nagyon megtetszett a spanyol nyelv,és szeretném elkezdeni!De nem tudom egyedül hol kezdjem,vagy milyen oldalakon keresgessek (ingyenes lehetőleg),milyen könyvet vegyek hozzá.Nem szeretnék tanárhoz menni.Igaz,felénk nem is nagyon van spanyol tanár,csak francia,angol,német,stb.Egyedül a saját tempómban haladva lenne jó...persze a szorgalom nem maradna el. 20/L
2012. márc. 1. 00:44
1 2
 11/13 M_M válasza:
Beload-on fent vagy? mert ott van egy olyan torrent, amihez már semmi sem kell. Ehhez amit előbb linkeltem, lehet, hogy kell crack file (bár azt át tudom küldeni külön majd ha nem menne).
2012. márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 M_M válasza:

Szótárnak én ezt használom: [link]


Lesz sok rendhagyó ige, amit elején nem tudsz megkeresni szótárból, mert nem tudod, hogy hogyan írjad be, mi lehet az eredeti szótári alakja. Ilyen esetben meg rá tudsz keresni a [link] -on beütöd az alakot (pl: dio--->dar) és már is megvan a szótári alak.

2012. márc. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


#7 vagyok, és #5-nek írtam reagálásul, hogy nem tud angolul, mert nem hallja a magyar akcentust. Te, felsőfokú vizsgával biztosan jobban tudsz angolul, mint az átlag magyar, ha meg britek a tanáraid, akkor a kiejtéseddel se lehet probléma. De te vagy a százból az egy, szóval becsüld meg magad! :)

2012. márc. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!