Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha a földönkívüliek tényleg...

Ha a földönkívüliek tényleg léteznek, és jártak már a földön, miért bújnak el előlünk? Elképzelhető, hogy régen háborúztak a földön űrből jövő lények?

Figyelt kérdés
Ha a földönkívüliek tényleg léteznek,és jártak már a földön,miért bújnak el előlünk? miért nem látjuk ,minden nap az égen el suhanni őket, esetleg elképzelhető,hogy régen háborúztak a földön űrből jövő lények? lehetnek ennek nyomai? régészek találtak már olyan eszközöket,amiről ,nem tudták mik lehetnek?

#tudomány #UFO #ésszerű magyarázatok?
2012. ápr. 12. 22:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/176 A kérdező kommentje:
hány faját ismerik fel, mind különböző bolygóról származhatnak,? vagy ők csak 1 fajon belül esetleg harcolhatnak? hány féle leírást tudnátok mondani,ami jellemző lenne a lényekre mondjatok többet is,ha tudtok,pl.. szín szem,stb méretek formák stb...
2012. ápr. 14. 17:16
 12/176 A kérdező kommentje:
Tegyük,fel,hogy léteznek földön kívüli lények, akik ide látogattak,esetleg,kinézetre mi a legjellemzőbb rájuk? Csak szánjunk rá egy kis időt a gondolatra! A beszámolók szerint,milyen a kinézetük,vagy mire hasonlíthatnak,vagy ti milyen kinézetűnek képzelitek el? mely állatfajra hasonlítana,vagy az emberre? ,de csak a kinézetét kérdezem,a ti gondolatotokra is kíváncsi vagyok, írjatok,minél bővebben,ha lehet:)
2012. ápr. 14. 19:25
 13/176 A kérdező kommentje:
valaki hallott "Alaje" röl? Eddigi válaszolókat kérdezem, akik hallottak róla valamit,csak érdekelne,hogy jutott idáig az üzenete?
2012. ápr. 15. 15:20
 14/176 anonim válasza:
69%

Szia én vagyok, aki 2 linket is hagyott neked...

Megtaláltam amit kerestem..

Érdemes elolvasnod:

[link]



Itt megtalálhatod, azt amit kerestél arról, hogy a ,,régészek találtak e olyan eszközöket amikről nem tudták, hogy mi az,,

Igen találtak egy csontvázat, ami teljesen úgy néz ki mint egy emberi ezekkel az eltérésekkel, ismertetőkkel:

-kicsi termet, nagy szemek

-nagyon régen titokzatos halált halt

-a koponya furcsán megnyúlt

-hatalmas szemüreggel rendelkezett

-a feje akkora mint az egész teste

2012. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/176 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszolóktól amit írtatok, bármi új hír van,legyetek szívesek írjátok le köszönöm :)
2012. ápr. 16. 19:13
 16/176 A kérdező kommentje:

Látom sokan félre értették a kérdést,vagy rosszul olvasták el,de,... !!!-Én a kérdésben,nem azt írtam,hogy esetleg mi háborúztunk ellenük, hanem, hogy az idegenek, egymás között háborúztak e régen ?:)

!!!

2012. ápr. 17. 17:48
 17/176 anonim válasza:
100%

Nem egy ősi írásban (pl. Védák könyve - nukleáris háborúra hajazó történetet ír le, amit nem az emberekkel vívtak, őseink csak szemtanúi voltak), népi történetben található példa rá, hogy az "idegenek" már jártak itt. Legjobb példa a dogonok, akik azt állítják, hogy a Szíriuszról érkezett emberek (nommo) tanították meg nekik azt, amit tudnak, márpedig ahhoz képest, milyen körülmények között élnek, igen fejlett a csillagászati tudások. Elég sok iromány és dokumentumfilm foglalkozik velük. De például a latin-amerikai indiánoknál is előfordult hasonló, őket pl. Tollaskígyó tanította meg a földművelésre, aki egy abszolút nem indián kinézetű, fehér ruhás idős ember volt. Több konkrétumra már nem emlékszem, de még több népnél találhatók ilyen szájról szájra terjedő mondák.

Hogy saját tapasztalatot is mondjak:

a nagymamámat mindig érdekelték az idegenek. Szerinte több fajuk létezik, az egyik faj (magas szőkék) nagyon hasonlít az emberhez, és közülük páran már régóta köztünk élnek. Ezt támasztja alá az is, amit egy másik, idős ismerősöm mondott, bár ő azt állította, hogy azért maradtak itt, mert űrhajó meghibásodása miatt nem tudtak hazamenni, aztán beolvadtak az emberek közé, keveredtek, és az ő leszármazottaik a mai látók.

Egy időben vettem az UFO újságot (amíg az ára nem ért el csillagászati magasságokat), és abban is volt egy cikk erről az idegen fajról, akik állítólag a gondját viselik a földieknek (a Mars körül állomásoznak űrhajóik), de egy intergalaktikus föderáció tiltja nekik, hogy bárhogyan beavatkozzanak, vagy megmutassák magukat, mert az emberiség még nem áll készen a találkozásra (és szerintem ez így is van, én ugyan örülnék neki, de a tömegek pánikban törnének ki).

Az égen elsuhanni őket meg azért nem látjuk, mert egy elmélet szerint másik dimenzióból érkeznek (vagy legalábbis más dimenzión keresztül közlekednek), féregjáratokat nyitnak a térben, és te maximum egy-egy villanást látnál, ami talán fel se tűnne. De, hogy megint néhai nagymamámat hozzam fel, ő állítja, hogy látott már UFO-t. Én még pelenkás voltam, ő rám vigyázott, amíg a szüleim dolgoztak. Estefelé ment haza, és látott egy vöröses, elég alacsonyan szálló repülő korongot, ami egyszer csak begyorsult, majd hirtelen eltűnt. Kizárta annak lehetőségét, hogy gömbvillám lett volna. Főleg azután, hogy a munkatárása másnap elmesélte, hogy kinézett az ablakon ugyanazon az estén, és olyan furának találta a Holdat. Legalábbis azt hitte először, hogy a Holdat látja, de aztán a "Hold" eltűnt.

Pár évvel ezelőtt én is láttam valamit, ami szerintem nem repülő volt. Háromszög alakú volt, elég alacsonyan szállt, semmi hangja nem volt, és eltért a kivilágítása némileg a repülőkétől. Van ugyan a közelben egy reptér, de onnan főképp csak sétarepülők, sárkányrepülők indulnak, illetve volt valami turista járata, ami azt hiszem Ciprusra szállította az embereket, ami viszont délre van, ez a valami meg észak felől jött. És egy repülőnek akkor is lenne hangja. Elég késő is volt, és egy ilyen reptéren amúgy se nagyon van forgalom, márpedig ha repülő lett volna, akkor olyan alacsonyról muszáj lett volna valami hangot hallanunk. A mai napig is azt bánom, hogy nem mentem át anyám szobájába, hogy megnézzem, merre megy tovább a repülő-akármi, illetve hogy nem kérdeztem utána, most már pedig nem tudnám megmondani a pontos dátumot, csak azt, hogy valamikor 4-5 évvel ezelőtt történt. :(

2012. ápr. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/176 A kérdező kommentje:
Igen, lehetséges, de én azt hallottam,ha nem jönnek elő,akkor egy másik civilizáció fog minket elpusztítani, és ahhoz viszont kéne a segítségük,amúgy meg azért nem látják a hajóikat,mert láthatatlanná tudnak válni tükör szerű elven működő álcájuk van de csak azért,hogy meg védjenek minket,(a tudományos megközelítéssel antianyagból áll a testük,és a hajóik,ez okozza a láthatatlanságukat is!) sok elmélet létezik erre.
2012. ápr. 23. 19:45
 19/176 anonim ***** válasza:
49%
Úristen, nem semmi miket elő nem adtok a tudomány rovatban!
2012. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/176 anonim ***** válasza:
81%
Nem bújtak el. Itt folyik az orrunk előtt a csata, csak ők és az eszközeik is olyanok, hogy az összes foton szabadon, eltérülés nélkül átmegy rajtuk, ezért nem érzékeljük. De néha csendes éjszakákon hallatszik a csatazaj.
2012. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!