Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt a szöveget magyarról németre? Nagyon nagy szükségem lenne rá.

Figyelt kérdés

Rengeteg hobbym van es ezek a hobbyk a természethez köződnek.Szeretek kint lenni a friss levegőn és szórakoztató dolgokat csinálni. Az egyik kedvencem a görkorcsolyázás,amit elég gyakran csinálok. A másik a biciklizés. Úgy gondolom,hogy nem csak az a lényeg,hogy mit csinálunk,hanem az is,hogy kivel csináljuk ezeket.

Szeretem a helyeket, így szeretek a hegyekben kirándúlni, hegyet mászni, gyalogolni is.Ezek mellett szeretem az extrém sportokat és egyik álmom,hogy bungee jumpingozhassak.

Ha rossz napom van vagy szomorú vagyok ezek a dolgok kepesek engem felvidítani,éppen ezért szeretem őket ennyire.



#fordítás #magyarról-németre
2012. máj. 20. 08:35
 1/1 anonim válasza:

de ez a te dolgod lenne mert gy nem fogsz tanulni semmit

[link]

2012. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!