Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hiszel ebben? Én hiszem, hogy...

Hiszel ebben? Én hiszem, hogy mindenkinek van egy saját őrangyala aki bizonyos mértékben segíti az élete haladását.

Figyelt kérdés
Az életünket saját magunk irányitjuk, tudom, de én hiszek abban, hogy mindenkinek van egy őrangyala aki segít neki abban amire igazán vágyik és nagyon szeretne. Én szoktam az őrangyalomtól bizonyos dolgokat kérni, és azt gondolom hogy nagyobb esély van rá hogy a kéréseim például 15:15-kor vagy 09:09-kor, vagy 23:23-kor teljesülnek( tehát ha az óra és a perc megegyezik). Ti hisztek ebben? Csak értelmes és hasznos válaszokat szeretnék!:)
2009. júl. 9. 15:48
1 2
 11/16 anonim válasza:

Angyalok léteznek és az őrző pedig nem angyal hanem Isten ;)

Az ördög pedig elhiteti veletek ezt a hülyeséget.Értsd úgy hogy meg is adja amit kérsz egyszer-kétszer (neki is van hatalma) és nagyon sokmindenki tévhitben él.

2009. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a gyors válaszokat és hogy elmondtátok a véleményeteket!:)
2009. júl. 9. 19:08
 13/16 anonim válasza:
Én hiszek az angyalokba.Őrangyalaid mindig melletted vannak,még akkor is ha te nem érzékeled jelenlétüket.Az angyalok életed minden területénszeretnének segiteni.Ám miután szabad akarattal rendelkezel,csak akkor segithetnek,ha megkéred rá őket.Az angyalok azon erős és szeretetteljes mennybéli hirvivők,akiket nem köt tér és idő,igy szüntelenül képesek segiteni neked minden apró-cseprő dologban.Először meg kell kérni őket ahoz,hogy segitséget tudjanak nyujtani.Amikor behivod az angyalokat,hogy segédkezzenek életed bármely területén,minden boldogabbá,egészségesebbé és könnyebbé válik.Én nem vagyok fanatikus hivő,régen kételkedtem is,de kiprobáltam és valóban segitséget kaptam. Azóta rendszeresen kérem a segitségüket. Aki meg nem hisz benne,ne olvasgassa ezt a témát.
2009. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Én is így vélekeded erről a témáról, köszönöm a véleményed! :)
2009. júl. 15. 21:55
 15/16 anonim válasza:
Nagyon szivesen! Én csak a saját véleményemet irtam led,de örülök,hogy többen vagyunk aki segitségül hivja őket.:)
2009. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
nekem bejön ez az őrangyalosdi...és én akárhányszor észreveszem h pl 15:15 vagy 22:22 van stb., akkor mindig kívánok vmit...szerintem meg éri hinni az ilyenekben, mert lehet h egyszer valóra válik, ki tudja???!!!
2009. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!