Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Fél év vagy 1 év alatt középfo...

Fél év vagy 1 év alatt középfoktól meg lehet tanulni felsőfokon németül?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

simán meg lehet még sokkal rövidebb idő alatt is.

a középfok és a felsőfok között annyi a különbség hogy gyorsabban tudjál beszélni és többféle témáról.

teljesen pontosan ki tudd fejezni magad. magyarul itt már csak a szókincsedet kell bővíteni és a beszédet gyakorolni.

a szókincs bővítés nem is olyan nagy dolog de a beszéd gyakorlásához jól jönne egy magántanár aki ki tud javítani

mert felsőfoknál már nem szabad hibáznod.

2012. júl. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor, ha lényegében semmi mással nem foglalkozol. Persze az egyéni képességeidtől is függ, meg attól is, hogy hány éves vagy.
2012. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Nyilván nem mindegy, mekkora tudás áll a középfok mögött.
2012. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
mint ahogy az első válaszoló is írta, főleg a több téma a nehezítés, tehát pl. már politikáról is tudnod kell folyamatosan beszélni
2012. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Teljesen félreértettem a kérdést. Azt hittem, 0-ról akarsz felsőfokig jutni...


Persze, ha középfokú szinten már tudsz, és van lehetőséged sokat gyakorolni, akkor valószínűleg nem probléma. Olvass sokat, nézz német TV-t, és próbálj anyanyelvűekkel beszélgetni.

2012. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!