Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Igaz a hir hogy felfedeztek...

Igaz a hir hogy felfedeztek Atlantiszt?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sokszor vélték már felfedezni Atlantiszt.

Amúgy nem valószínű.

2012. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Már el is süllyedt azóta...
2012. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mostanaban azthallottam, hogy felfedeztek egy vizalatti varost, aminekvan egy nagy kapuja es mostanaban induklnak bemenni, valaki nem tudja mi lett ebbol?
2012. aug. 27. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Szóval linket nem tudsz küldeni? Akkor miért hiszel ilyen légből kapott dolgoknak?
2012. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne. Tudsz többet? Vagy honnan az infó?
2012. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gauldoth ***** válasza:
100%

Ezt nem tudom, de hasonló témájú, és ajánlom neked a Venezuela-i barlangok mélyén rejtőző titokzatos forrású aranykorongokat és a hozzűjuk tartozó legendák dolgait.


olvassátok el a Juanmoricz.hu-n a Móricz jánosról szóló részt.


(Tudom, hogy nem válasz a kérdésre, és érdekel, ha ti tudtok mondani valamit atlantiszról, de én sem hiszem, hogy megtalálták, mert akkor nagyobb durranás lenne a médiában.)


Egy okos ismerősöm azt mondta, hogy az atlantisz legenda kéépletes. Az információ "süllyedt el" a tökéletes civilizációhoz, és azért kerestetik mélyen a víz alatt ami nincs ott, hogy ne kezdjük el magunkban keresni

2012. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Igaz a hir, hogy egyre tobb a hulye? Akik meg raadasul internetelerest is kapnak?
2012. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ahham, koszonom. Mellesleg ez nem hulyeseg, hanem csak kivancsisag doncike.
2012. aug. 28. 11:38
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Nálad okosabb emberkék írtak Atlantiszról föld különböző pontjáról, egymástól elzárva. Vannak bizonyítékok gigantikus cunamikról is. Amire meg nem gondolunk, hogy olajból van minden, sok milliárd tonnák, amiket kiszipolyozunk, szerinted nem süllyed egyszer valahol a Föld valamely pontján vmi? Itt ahol lakom bányák miatt süllyedtek házak...Elég debil, aki kizárja atlantiszt. Óceánográgfusok is nagyjából Spanyoltól kb. 1200 km-re lévő, régiebbi majd Grönland nagyságú szigetről beszélnek. Ott erős vulkéni tevékenységek kezdődtek és valóban sziget kezd képződni. Talajvizsgálatok szerint növényzet, fák is voltak ott, amiben kételkednek a szakértők, illetve nem tudják az okát. Minden mesére azt mondjuk, hogy k.rvára nem igaz. Mindenben van igazság. Bolygók közti utazásról hallanánk történetet 500 évvel ezelőtt, akkor mondanák, hogy hülyeség, mert a Föld lapos. Ez ilyen.
2012. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is volt Atlantisz. Megtanuljuk a földrajzórákon, hogy miféle változások voltak a Föld felszínén, a kontinensek vándorlása, hegységek keletkezése, elsüllydés, földkéreg repedése, stb. Miért van, hogy minden lehetett, csak Atlantisz nem.
2012. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!