Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet látni Dynamo-r...

Miért nem lehet látni Dynamo-ról mobilról felvett videókat?

Figyelt kérdés
Dynamo-Varázslat a világ körül videóiban annyi ember kamerázza, mégsem lehet a youtube-on egy mobilról felvett videót sem találni... Miért?
2012. nov. 4. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert egy átverés az egész, meg van játszva, az utcai emberek is be vannak avatva. Sima bűvész, csak jó nagy körítéssel, így még el lehet adni manapság.
2012. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát akkor tényleg mindenki,az összes "statiszta" kiba...tt jól játszik körülötte...
2012. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. De láttam már olyan videót róla ahol "civil" ember kamerázta, és kérték hogy mutasson neki trükökket. Na már most, ott olyan trükköket mutatott ilyen kártyás trükköket stb.. Tehát olyan bűvésztrükköket amiket meglehet tanulni. Ezt úgy értem hogy se showműsorban se amikor "civil" embereknek mutat trükköt akkor sohasem csinál olyan trükköket hogy például lebeg vagy csak úgy eltűnik vagy átmászik az üvegfalon stb. Akkor nem csinálja ezeket a trükköket. Ott csak olyan trükköket mutat be amiket én is tudom hogy hogy csinálja, mivel én is jártas vagyok a bűvészetben. Dynamo egyébként is dúsgazdag. Állandóan sportkocsikkal jár, stb. Egy csomó más bűvész is van a világon akik legalább annyira jók mint Dnyamo sőt vannak jobbak nála is. Ők vajon miért nem tudnak befutni? Mert nincs gondolom annyi pénzük, vagy olyan ismeretségi körük. Dynamot felkarolta gondolom valami ismert ember, és az ismert ember a pénz segítségével meg a bűvésztudományával tudott ilyen jól befutni.
2012. nov. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!