Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Le tudnátok nekem németre...

Melitta55 kérdése:

Le tudnátok nekem németre fordítani?

Figyelt kérdés

A kedvenc színészem Adam Sandler.

Rendkívűl tehetséges és karakteres .

Michael Jakson a példaképem,mivel mindig azt nézte hogy tud segíteni másokon. Nem számított ki milyen nemzetiségű nem számított a kor és nem számítottak a külsőségek

ő ott volt és segített.Felhívta a figyelmet,hogy segítsünk másokon,hogy tiszteljük egymást csodálatos ember volt ,szeretnék én is ilyen lenni

Nem szeretem a mozit nem járok egyáltalán.

Nem voltam külföldön de Németországba szívesen elmennék.



#Michael Jackson #német mozi kérdés
2012. nov. 5. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mein Lieblingsschauspieler ist Adam Sandler.

Er ist besonders talentvoll(vagy begabt) und karakteristisch.

Micheal Jackson ist mein Vorbild, da er immer es sah, wie er anderen helfen kann. Es rechnete nicht, wer welche Nationalität hat, das Alter rechnete nicht und die A(ä)usserlichkeiten rechneten nicht, er war da und half. Er machte darauf aufmerksam, dass wir anderen helfen sollen, dass wir einander verehren sollen. Er war ein wunderbarer Mensch. Ich möchte auch so sein.

Ich mag das Kino nicht, deshalb gehe ich dorthin gar nicht.

Ich war noch nicht im Ausland, aber ich würde gerne nach Deutschland gehen.

2012. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez kedves:)
2012. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!