Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Le tudnátok nekem fordítani...

Melitta55 kérdése:

Le tudnátok nekem fordítani németre?

Figyelt kérdés

Igen reggeliztem már .Ettem egy szendvicset és mellé egy almát

Elég érdekes személyiség vagyok megoszlanak a pozitív és negatív tulajdonságaim.

De ami legjobban jellemző rám ,hogy akaratos vagyok és céltudatos illetve karrierista.

Külsőre:Hosszú fekete hajam van ,kék szemem .vékony testalkatú lány vagyok .

Sajnos alacsony.Ez miatt mindennap 13-15 cm magassarkúba járok .



2012. nov. 8. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Ja, ich habe schon gefrühstückt. Ich habe einen Sandwitsch und einen Apfel gegessen.

Ich bin eine sehr interessante Persönlichkeit, meine negative und positive Eigenschaften halten sich im Gleichgewicht.

Aber was mich am besten charakterisiert, dass ich eigenwillig zielstrebig und Karriere orientiert bin.

Äußerlich: Ich habe lange schwarze Haare, blaue Augen und dünne frauliche Mädchenfigur. Leider bin ich klein. Deshalb trage ich jeden Tag Stöckelschuhe mit 13-15 cm Absatz.

2012. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!