Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Találtam egy összefüggést,...

First blood kérdése:

Találtam egy összefüggést, mely szerint a pénisz mérete nagy mértékben befolyásolja az ország gazdasági helyzetét. Vélemény? Nagyfarkú nemzet vagyunk!

Figyelt kérdés

A túl nagy, illetve túl kicsi pénisz méret rossz gazdasági helyzethez vezet. Továbbá találtam egy világtérképet, ahol az országok átlag péniszméretét lehet megtekinteni. Ezért van ilyen rossz helyzetben a magyar gazdaság, de az is tényként kezelendő, hogy a szlovákoknak és románoknak kicsi a farka, de ezen egyátalán nem lepődtem meg.

[link]


[link]



2013. jan. 16. 01:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem azért, de kíváncsi lennék kik készítették azt a felmérést. Nehogy véletlenül magyarok. Nem érdekes, hogy a legnagyobb pénisze a magyaroknak és pár afrikai, dél amerikai országnak van.
2013. jan. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Szerintem ez hülyeség a Japánoknak genetikailag kis pénisze van még is jó a gazdaságuk.
2013. jan. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Valóban van összefüggés. A magyarok többsége tényleg nagy f*sz (ú-val és ú nélkül is). Nem tudom, hogy valóban, vagy csak bekamuzzák. Így nagyobb eséllyel kerülnek ők a vezető pozíciókba. Aztán jönnek a problémák. Egyrészt mert hiába nagy, ha az agy benne kicsi. Mintha buszban Trabant motor lenne. Az is gond lehet, hogy ha nagy, akkor sok vér kell bele, és nem jut a fejbe belőle. Ettől csökken az agyba szállított oxigén, ami erősen befolyásolja a tiszta gondolkodást.
2013. jan. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Olyat is hallottam, hogy Szlovákiában és Romániában, csak az ott élő magyarok tolják fel az amúgy igen szegényes 3-4 centis átlagot.

Amúgy ez egy finn közgazdász kutatómunkájának az eredménye.

2013. jan. 16. 07:37
 5/16 anonim ***** válasza:

Először is, a péniszméret és a gazdaság között az égvilágon semmi összefüggés nincs. Pl a kelet-ázsiaiaknak átlagosan elég kicsi, a gazdaságuk mégis a legjobbak között van!

Másrészt valamikor olvastam egy hosszabb cikket is a felmérésről, amit belinkeltél, és azt írták, bejelentés alapján készült... ami azért gyanúra ad okot, és el lehet képzelni, mekkora is nálunk a valódi átlag...

2013. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

"Először is, a péniszméret és a gazdaság között az égvilágon semmi összefüggés nincs. Pl a kelet-ázsiaiaknak átlagosan elég kicsi, a gazdaságuk mégis a legjobbak között van! "


A fordított arány is egy összefüggés.


"Másrészt valamikor olvastam egy hosszabb cikket is a felmérésről, amit belinkeltél, és azt írták, bejelentés alapján készült... ami azért gyanúra ad okot, és el lehet képzelni, mekkora is nálunk a valódi átlag..."


Ha nem is a miénket nézed, akkor nézd a négerekét, az köztudottan nagy. Az afrikai gazdaság meg nem éppen a világ legjobbjai között van.

2013. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 kalmj ***** válasza:
Szegény kínaiak... Se pénzük, se faxuk. :D
2013. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Másrészt valamikor olvastam egy hosszabb cikket is a felmérésről, amit belinkeltél, és azt írták, bejelentés alapján készült... ami azért gyanúra ad okot, és el lehet képzelni, mekkora is nálunk a valódi átlag...

"


Na erről ez jutott az eszembe:


[link]

2013. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én minden esetben nagy mértékben rontom e tekintetbe a magyar GDP-t !!!
2013. jan. 16. 16:59
 10/16 mustafa33 ***** válasza:
Félreértitek, arról a mindenkori faxról van szó aki az ország élén áll.
2013. jan. 18. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!