Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol lehet tanulni kóreai nyelvet?

Hol lehet tanulni kóreai nyelvet?

Figyelt kérdés
Megtetszett ez a nyelv, és elkezdtem egypár szót kijegyzetelni meg elég sok koreai zenét hallgatok, szóval meg szeretnék tanulni.Neten nem nagyon van kedvem, mert tudom, hogy magamtól ugysem fogom megtanulni. Inkább a Győr, Szombathely, Veszprém, Fehérvár környékén.Egyet-kettőt láttam, hogy felmérik, hogy mekkora az igény rá, de az is Pesten.Oda sajnos nem nagyon tudnék eljutni. Ha bárki tud bármit írjon.:))

2013. jan. 25. 21:14
 1/6 Cuprum ***** válasza:
2013. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Próbáld meg interneten, valamilyen online tanfolyammal.
2013. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

www.livemocha.com

Bár megtanulni valószínűleg nem fogsz teljesen, de kicsit belekóstolhatsz a koreaiba (vagy egyéb nyelvekbe is) + ha kicsit tudsz, megpróbálhatsz chatelni is koreaiakkal (ha vannak fenn).

2013. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

talktomeinkorean.com

igaz hogy angol de nagyon jó anyagok vannak rajta szöveggel meg mindennel

koreainyelv.freeblog.hu

itt egy "embeke" xD lefordította az előbbi oldal anyagait magyarra.innen viszont egy kicsit nehezebb mert nincs hanganyag,de azért próbáld ki.én is ezekről tanulok és mindenkinek csak ajánlani tudom :)

2013. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Kóreait sehol, de koreait azt több helyen is...
2013. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
62%
kóreába xD
2013. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!