Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor léphetnek...

Szerintetek mikor léphetnek emberek a Marsra?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 17:51
1 2
 11/14 Wadmalac ***** válasza:

#10:

Jaaa, láttam ezt is, de szerintem sok okból totál irreális.

Ebben a verzióban leszállás nincs is, ezért technikailag a legegyszerűbb változat.

Az biztos hogy a pénz a legfőbb kérdés, de a technikai rész sem lényegtelen, az utazás hosszából származó egészségügyi és lélektani problémák is meghiúsíthatják az egészet. Két izomsorvadt klausztrofóbiás idegbeteg alacsony hatásfokkal tudna tevékenykedni a küldetésen.

2013. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A mesterséges gravítációra visszatérve a szobabicikli nem jó megoldás.A súlytalanság állapotában tekerni a masinát olyan mintha az ember vizalat tenné mindezt.Ergó nem sokat ér.Az biztos hogy jobb a semminél de ez nem elegendő.


#10

Szerintem az egész egy nagy baromság.Néhány pihent agyú milliárdos agyszüleménye.

2013. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Wadmalac ***** válasza:
A pénz sok mindenre képes. Az meg nekik van. Több mint amennyit a NASA rá tud szánni. Szóval még semmi sem biztos. De az 5 éves előkészületet Q rövidnek érzem. Még a Mars One projekt is reálisabb.
2013. márc. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2020-2040 között már lehetséges.
2013. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!