Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Időjárás manipuláció, valóban...

Időjárás manipuláció, valóban megtörténhet?

Figyelt kérdés
Tudom jól, hogy ez a téma egy sokszor lerágott csont, én is szkeptikus vagyok mindezeket a konspirációs elméleteket illetően, de vak és bolond is egyben az, aki nem veszi észre a változásokat. A sivatagban havazott, Japánban tornádók sorozata, márciusban napokra megállt az élet országunkban akkora hó esett, nyáron soha nem látott szárazság uralkodott, és ezt nagyon hosszan sorolhatnám még, a világ minden pontjáról, és nem foghatunk mindent a globális felmelegedésre. Mit gondoltok erről? Értelmes válaszokat kérek.
2013. szept. 3. 14:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
azzal sem ártana tisztában lenni, hogy az időjárási jelenségek milyen nagyságrendbe tartoznak. Nagyon nagyképűség lenne azt gondolni, hogy mi már állunk azon a szinten, hogy ebbe beleugathatunk. Helyileg elő tudunk idézni egy kis záport, esetleg, de hogy a világ másik felém, meg globálisan mi történik, ahhoz annyik vagyunk, mint hangyák egy árvízben.
2013. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nincs egy erre ( vagy többek között erre is ) alkalmas eszköz? Már építettek egy 27km-es részecskegyorsítót is, amely létrehozhat apró feketelyukakat is akár, persze mindezt ők tagadják, de ennek ellenére lehetséges, visszakanyarodva, véleményem szerint létezhet egy erre alkalmas eszköz.
2013. szept. 3. 17:09
 13/17 anonim válasza:

Hol találok forrást arról, hogy 1867 augusztusában 2 hétig havazott?

Mert eddig semmi.

2013. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Priviben írtam, most én sem.

De rendkívüli időjárásokról kis gyűjtés:


[link]

2013. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez egy kis adalék: [link]
2013. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Apropó jégkorszak. Jégkorszak volt, és lesz is, de annak más a kiváltója, az egy másik téma, ne keveredjünk bele."


Miért, a jégkorszakoknak mi a kiváltó oka? Miért vagy olyan biztos benne, hogy jelenleg nem egy jégkorszak kezdetén vagyunk? (Nem azt mondom, hogy azon vagyunk, de kíváncsivá tettél a kijelentéseddel :))

2013. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Volt egy film, amelyben megpróbálták tudósok befolyásolni az időjárást, míg végül felborult az egész, kicsúszott a kezükből az irányítás...
2013. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!