Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Rosszul tanulok, mit tegyek?

Rosszul tanulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, de 2-3 mas vagyok gimnáziumba járok 10. es. Szeretnék jobban tanulni de mindig amikor elkezdek alul motiváltá válok és nem marad meg az anyag a fejemben, satöbbi... szeretnék javítani tényleg, Tudnátok ajánlani jó tanulási módszereket amivel nem kell 4-5 órát tanulni de mégis meg marad az anyag a fejemben?

2013. nov. 3. 15:27
 1/2 Beszti29 válasza:
100%
ez igazából embertől függ! Pl. én vizuálisan tudom a dolgokat megtanulni, de ha fáradt vagyok (nme tudok koncentrálni) akkor egy fél órát pihenek, vagy elmegyek egyet sétálni...stb. lényeg, hogy egy kicsit kikapcsolok.Aztán elolvasom újra párszor az anyagot (a lényeget megjegyzem és utána még elolvasom párszor és a mellékes dolgok menni fognak)kb ennyi idő alatt megtudod tanulni, meg sokszor segít ha a következő órai anyagot elolvasod és figyelsz az órán. sok szerencsét a tanuláshoz :)
2013. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi. Remelem meg nem kestem el vele
2013. nov. 6. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!