Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Megéri Érettségi után festő-má...

Megéri Érettségi után festő-mázoló-tapétázónak tanulni?

Figyelt kérdés
Jövő tanévben fogok leérettségizni és szeretnék utána szakosodni és kíváncsi lennék hogy festőként mennyire lehetne elhelyezkedni illetve mennyire keresett és ha van az olvasók között akkor a véleményükre is kíváncsi vagyok:).Illetve ha ezt mégsem javasolnátok az iskolámban van még asztalos(nem ment valami fényesen)ács,kőműves,gépész,épületgépész,gáz szerelő. a válaszokat előre is köszönöm! 17/F

2014. febr. 24. 20:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9-es.Az elméleti rész se nehéz,főleg ha gimis vagy!Szorzás,osztás...stb.De a melóban ezt fejben kell egy jó szakembernek.A rajz,az is könnyű,ha néha oda figyelsz a tanárra!A vasalási rajz(vasbeton szerelés) kicsit furmányosabb,azt nem igazán tanítják,legalábbis nem emlékszek rá,de amíg a többiek kajaidőben kilógtak kocsmázni,én addig a rajzokat fejtegettem meg!Így lettem 20 évesen brigadéros,mert az agyamba szívódott,itt is jól járt mindenki,főleg a vezérkar,mert nem kellett külön vasbetonszerelőket fizetni,hisz ez a "kis csóka" vágja az egészet.Az egész lakóparkot megnyertem magamnak így:)!Tök kezdőként irányító lettem és én voltam a legfiatalabb!Én meg tudod minek örülök?Hogy még az értelmiségi réteget is érdekli!!!Azok a lebukott kontár egyedek mocskolják be a szakmát,így nagyon nehéz az emberek bizalmába kerülni,ezeknek csak egy mondás maradt meg a fejükben,hogy az a rendes iparos aki mindig italos...de folytatásra már nem emlékeznek!
2014. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!